Studia polityczne
"Gdyby przeprowadzić między nami plebiscyt, na pewno większość odpowiedziałaby bez wahania, że skłóceni jesteśmy na wszystkich punktach. Dlaczego? Bo jesteśmy przecież rzekomo tacy "kłótliwi". Ta legenda o naszej kłótliwości idzie za nami w tropy; pewni ludzie i pewne wpływy dbają o to, by w legendę tę wierzyli święcie Polacy i nie-Polacy. I nic nie pomaga, że życie zadaje stale kłam tej legendzieCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Miles
- Data premiery: 2025-09-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 522
- Wymiary: 238 x 166
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3666396
Tytuł
Studia polityczne
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
522
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-09-15
Rok wydania
2025
Wymiary
238 x 166
Waga
0.83 kg
Wysokość
166 mm
Długość
238 mm
Nasza cena
74,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Studia polityczne” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









