Straż pożarna. Pierwsza encyklopedia
praca zbiorowa
Seria pierwszych encyklopedii dla przedszkolaków! Kolorowe ilustracje i proste słowa sprawią, że dziecko bez trudu rozpozna znaczenie wielu zwrotów, dowie się jak grać w piłkę nożną, co można znaleźć na wsi, pozna różne dinozaury. Każda z książek podzielona jest na kilka rozdziałów, aby ułatwić dziecku poznawanie nowego słownictwa. Dzieci znajdą w nich również odpowiedzi na proste pytania, którCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wilga
- Serie: Pierwsza Encyklopedia
- Data premiery: 2025-03-12
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 80
- Wymiary: 245 x 200 x 12
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3608499
Tytuł
Straż pożarna. Pierwsza encyklopedia
Autor
praca zbiorowa
Producent
Serie:
Wiek od (lata)
3
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
80
Typ okładki
twarda
Wydanie
II
Data premiery
2025-03-12
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
245 x 200 x 12
Waga
0.49 kg
Wysokość
200 mm
Długość
245 mm
Głębokość
12 mm
Szerokość
200 mm
Nasza cena
26,89 zł
Symbol produktu:
9788383876276, 277906
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Straż pożarna. Pierwsza encyklopedia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










