Xi

Story Cubes. Kości opowieści.

Zabawki

Producent : Rebel
Kategorie: Zabawki

Produkty powiązane:

-11%

44,94 zł

39,99 zł

oszczędzasz 4,95 zł (11%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

„Story Cubes” to kultowa i niezwykle prosta gra kreatywna uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Każda rozgrywka w gronie rodziny lub przyjaciół dostarcza graczom mnóstwo radości, a jednocześnie pomaga rozwijać wyobraźnię i kreatywność. W solidnym, zamykanym na magnes pudełku znajduje się zastaw dziewięciu sześciennych kości, z których każda ma na ściankach inne ilustracje.

Rozgrywka polega na kreowaniu i opowiadaniu historii wraz z pozostałymi uczestnikami w oparciu o symbole znajdujące się na kościach. Możliwości i warianty gry są praktycznie nieograniczone. Najprostszy polega na tym, że gracz rzuca wszystkimi dziewięcioma kośćmi i rozpoczyna historię od słów „Dawno, dawno temu” lub „Pewnego razu”, nawiązując w swojej opowieści do każdego z obrazków, jakie wyrzucił. Po zakończeniu działanie powtarza kolejna osoba. Można jednak grać na innych zasadach proponowanych w instrukcji lub bez przeszkód wymyślić swoje własne.

Gra została wymyślona przez irlandzkiego trenera kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów Rory’ego O’Connora. Wielokrotnie była nagradzana w prestiżowych konkursach na całym świecie. Docenił ją również polski Komitet Ochrony Praw Dziecka, przyznając główną nagrodę w plebiscycie „Świat przyjazny dziecku” w 2017 roku.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 507912
Tytuł Story Cubes. Kości opowieści.
Producent Rebel
Język wydania Polski
Wymiary produktu [mm] 80 x 27 x 75
Waga Produktu [kg] 0.163
Minimalny wiek graczy 6
Minimalna liczba graczy 1
Minimalny czas gry [min] 2
Maksymalny czas gry [min] 20
Cena okładkowa 44,94 zł
Nasza cena 39,99 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Ilona H.

| 31-03-2020
Cudowna gra! Zasady są tak banalne, że wystarczy spojrzeć na zawartość pudełka, nie trzeba żadnej instrukcji. Gramy całą rodziną i wiek graczy nie ma specjalnego znaczenia: najmłodsza ma 4 latka, najstarszy 39. Bwimy się świetnie. To bezpieczna opcja na prezent bez agresji, promujący wspólen rodzinne spędzanie czasu bez tv i i nnych przeszkadzajek. Lubimy bardzo!

Urszula B.

| 26-03-2020
Korzystam z tych kości głównie podczas zajęć z języka angielskiego. Dzieci mają za zadnie stworzyć historię na podstawie tego co jest narysowane na poszczególnych ściankach kości. Naprawdę rewelacyjna gra w prostej formie. Żałuję, że wcześniej na nią nie trafiłam. Maluchy nie tylko ćwiczą język, ale i rozwijają swoją wybujałą, dziecięcą wyobraźnię. W przyszłości planują zakup dodatków, których widziałam że jest całkiem sporo. Nie pozostaje mi oczywiście nic innego jak polecić ta pozycję.

Ż.C.

| 12-11-2015
Bardzo fajna gra, rozwija wyobraźnię i kreatywność u dzieci. Bardzo prosta i dobra do nauki języków (po prostu historyjki wymyśla się np. po angielsku). Produkt jest porządnie wykonany, w ładnym i trwałym opakowaniu. Będzie służył całe lata, a na dodatek można dokupić rozszerzenie w postaci innych kości, co daje znacznie więcej możliwości gry. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
7 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
7 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
6 Kwiecień, Poniedziałek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Producenta:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...