Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Stoliczki edukacyjne dla dzieci

 (8 produktów)

Stoliczek. Interaktywne centrum zabaw

5/5
131,93 163,23 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Edukacyjny stoliczek

202,95 224,05 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Pchacz 3 w 1 konik

192,77 212,32 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Zabawka sensoryczna - Słodki i głodny miś

35,27 47,99 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Odkrywczy stolik malucha

146,67 181,94 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Centrum do gry Baby + zestaw 17 elementów

165,89 183,24 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Stolik interaktywny Mały podróżnik

165,15 182,33 zł −9%
Wysyłka 2 dni robocze

Czym jest stolik edukacyjny?

Stolik edukacyjny jest niezwykle przydatną i atrakcyjną zabawką dla malucha. Tego typu stoliczki stanowią połączenie zabawy i nauki - rozwijają zdolności poznawcze, doskonalą umiejetności manualne oraz pobudzają zmysły.

Taka zabawka z pewnością dostarczy dużo radości dziecku. Na pewno zajmuje trochę miejsca w pokoju, jednak z pewnością jej zakup jest warty rozważenia. Stoliczki rosną razem z dzieckiem - później z powodzeniem przekształcają sie pod wpływem wyobraźni malucha w panel sterujący rakietą lub stanowią wyposażenie kabiny pilota samolotu.

Jak wybrać idealny stolik edukacyjny?

Jeśli decydujemy się na zakup stolika edukacyjnego, warto przemyśleć kilka spraw. Musi być przede wszystkim wygodny i atrakcyjny dla malucha. To dziecko będzie przecież jego glównym użytkownikiem! Dobrze, by stolik interaktywny był stabilny i wykonany z trwałych materiałów. Dzięki temu jest szansa, że nie ulegnie zbyt szybko zniszczeniu i posłuży innym dzieciom w naszej rodzinie. Stoliki są dostosowane do wieku dziecka. Zwykle nie zawierają zatem ani zbyt małyh elementów ani takich wykonanych z niebezpiecznych tworzyw.

Interaktywny stolik edukacyjny świetnym prezentem!

Interaktywny stolik edukacyjny z pewnością będzie idelanym prezentem dla malucha. Okazji w ciągu roku jest wiele - urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie. W tej kategorii znajdziemy między innymi nastepujące produkty:

  • Stoliczek. Interaktywne centrum zabaw - zabawka do nauki kształtów, kolorów, cyfr i liter; zawiera panel dotykowy z interaktywnymi klawiszami; odtwarza mnóstwo zabawnych piosenek - dobra zabawa gwarantowana!

  • Stolik interaktywny Fisher-Price - dziecko może się nim bawić od momentu ukończenia szóstego miesiaca życia; zabawka uczy liczyć po polsku i angielsku a także prezentuje nazwy warzyw i owoców; dziecko podczas zabawy poznaje również alfabet;

  • Odkrywczy stolik malucha - dużym walorem jest panel małego rajdowaca! wrzucanie piłeczek do otworu pozwala obserwować to, jak potem one wypadają; zabawka zawiera mini pianinko oraz posiada efekt świetlny i dźwiękowy.

Stoliki edukacyjne dostarczają maluchom dużo frajdy, a przy okazji dbają o ich wszechstronny rozwój. To kolejny przykład wartościowej zabawki posiadającej duże walory edukacyjne.

Wspieranie rozwoju dziecka jest naszym obowiązkiem. Warto dostarczać maluchom takich stymulacji, które pobudzają do poznawania świata. Stoliczek edukacyjny inspiruje do różnego rodzaju zabaw. Uczy też istnienia związków przyczynowo - skutkowych. Obrócenie kartą książki, powoduje dźwięk, a naciśnięcie konkretnego przyciusku skutkuje pojawieniem się światła. To niezwykle ważne odkrycie dla młodego człowieka! Stolik interaktywny dla dziecka może stanowić estetyczny element wyposażenia naszego salonu czy kuchni. Zabawka z pewnością na dłużej zainteresuje malucha, który z dużą ciekawością będzie odkrywał jej poszczególne funkcje.

Ładowanie...