Standardy i procedury praktyki klinicznej na stanowisku edukatora do spraw diabetologii
Edukacja diabetologiczna jest elementem całościowego postępowania terapeutycznego w cukrzycy.Jej głównym celem jest kształtowanie kompetencji pacjenta do samozarządzania cukrzycą, we współpracy z zespołem interdyscyplinarnym, rodziną i najbliższym otoczeniem, zorientowanych na osiągnięcie indywidualnych celów leczenia oraz zadowalającej jakości życia. Przygotowanie pacjenta do samoopieki, samokontCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
- Data premiery: 2018-04-03
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 128
- Wymiary: 236 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
773967
Tytuł
Standardy i procedury praktyki klinicznej na stanowisku edukatora do spraw diabetologii
Autorzy
Natasza Tobiasz-Kałkun, praca zbiorowa
Producent
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
128
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2018-04-03
Rok wydania
2018
Wymiary
236 x 170
Waga
0.25 kg
Wysokość
8 mm
Długość
235 mm
Głębokość
165 mm
Szerokość
235 mm
Nasza cena
89,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Standardy i procedury praktyki klinicznej na stanowisku edukatora do spraw diabetologii” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










