Sprawy milicyjne. Najlepsze kryminały PRL
Zbiór 32 spraw milicyjnych zebranych przez Annę Kłodzińską, poczytną w PRL autorkę kryminałów. Publikowane były one na łamach Życia Warszawy w latach 1976-78. Pokazują świat PRL od ciemnej strony: morderstwa rabunkowe, kradzież koni, fałszerstwa, włamania metodą na urzędnika. Często milicja musiała przesłuchać setki osób i sporządzić tony dokumentacji, żeby znaleźć właściwego sprawcę.Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo CM
- Serie: Najlepsze kryminały PRL
- Data premiery: 2023-05-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 182
- Wymiary: 197 x 129
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3378635
Tytuł
Sprawy milicyjne. Najlepsze kryminały PRL
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Liczba stron
182
Typ okładki
miękka
Data premiery
2023-05-22
Rok wydania
2023
Wymiary
197 x 129
Waga
0.2 kg
Wysokość
129 mm
Długość
197 mm
Głębokość
197 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
25,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Sprawy milicyjne. Najlepsze kryminały PRL” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










