Spotkania z Jungiem
Książka jest poświęcona znaczeniu myśli Karola Gustawa Junga dla polskiej myśli naukowej, środowiska ludzi sztuki i kultury. Wątki idei Jungowskich inspirowały i inspirują przedstawicieli różnych dyscyplin wiedzy: psychologów, filozofów, antropologów, religioznawców, teologów, pedagogów, psychiatrów. Krąg osób zainteresowanych dorobkiem szwajcarskiego psychiatry i myśliciela jest niezwykle bogaty Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Eneteia
- Data premiery: 2007-01-01
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 294
- Wymiary: 214 x 153
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
142263
Tytuł
Spotkania z Jungiem
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
294
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2007-01-01
Rok wydania
2007
Wymiary
214 x 153
Waga
0.48 kg
Wysokość
145 mm
Długość
210 mm
Głębokość
150 mm
Wiek od (lata)
18+
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
26,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Spotkania z Jungiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









