Xi
 » Podręczniki szkolne  » Liceum, Technikum  » Klasa 1  » Historia

Najczęściej kupowane razem

Spotkania z Filozofią. Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy
5/5
38,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
150,77 zł

"Spotkania z Filozofią. Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" Moniki Bokiniec i Sylwestra Zielki przybliża najważniejsza zagadnienia filozoficzne, a dzięki przejrzystemu układowi treści możesz łatwo uporządkować wiedzę oraz lepiej niż dotychczas zrozumieć nawet najtrudniejsze tematy filozoficzne. Przystępny język i dodatkowe materiały pomagają uczniowi w odkryciu poglądów największych myślicieli w historii świata.

O czym są "Spotkania z Filozofią. Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?

Ten nowocześnie opracowany podręcznik to niesamowita wyprawa do świata filozofii. Przygoda z dziełami najwspanialszych filozofów zachęca uczniów do samodzielnego rozważania różnych poglądów. Co ważne, autorzy nawiązują do współczesnej rzeczywistości, omawiając poszczególne nurty filozoficzne. Dzięki temu młody czytelnik może w bardzo obrazowy sposób poznać największe osiągnięcia ludzkiej myśli, które wpływają na współczesność.

Znajdziesz tu również ciekawostki o najsłynniejszych filozofach, a ponadto odkryjesz pochodzenie i znacznie wielu pojęć filozoficznych. Autorzy szczegółowo, a jednocześnie przejrzyście, przybliżają definicje różnych terminów związanych z filozofią. Wszystko po to, by były łatwe do zrozumienia oraz zapamiętania dla każdego ucznia. Ponadto dzięki temu podręcznikowi odkryjesz powiązania poglądów różnych filozofów. Zobaczysz, kto kogo inspirował i kto z kim polemizował. Natomiast zgromadzone w publikacji ćwiczenia pomagają w formułowaniu sądów, rozwijają umiejętność argumentowania, a także uczą krytycznego myślenia, tak niezbędnego w obecnych czasach.

"Spotkania z Filozofią. Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" - opinie

"Spotkania z Filozofią. Podręcznik do filozofii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" to publikacja polecana zwłaszcza maturzystom, ale także wszystkim czytelnikom, którzy chcą dobrze zrozumieć najważniejsze dzieła wybitnych myślicieli, wpływające na życie społeczne i kulturalne współczesnego świata. Dzięki temu podręcznikowi możesz poprawnie odnieść różne zagadnienia do określonego kontekstu historycznego. Przede wszystkim jednak nauczysz się rzeczowo dyskutować oraz dobrze wyciągać wnioski. Filozofia od początku cywilizacji uczy ludzi myśleć krytycznie, ułatwiając zrozumienie otaczającej ludzkość rzeczywistości.

Szukasz dobrych publikacji o filozofii? W kategorii "Książki filozoficzne" znajdziesz dzieła wybitnych filozofów i książki badaczy oraz historyków filozofii. Dzięki uznanym autorom odkryjesz największe dzieła myśli ludzkiej, które wpłynęły na całą historię ludzkości. To również doskonała okazja, by bliżej przyjrzeć się problemom moralnym oraz etyce współczesnego świata.

Nr dopuszczenia: 1044/2019

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Małgorzata J.

Klient zweryfikowany

5/5
| 19-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Polecam zakup podręczników, są w bardzo dobrym stanie.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

894895
Ładowanie...