Xi

Spin Master. Koci Domek Gabi. Wieża gra 6066778

Przygotuj się. To rodzinna gra w układanie klocków, którą pokochasz. Zbuduj wieżę, ale uważaj, żeby nie jej nie przewrócić, bo to oznacza przegraną w tej grze dla dzieci Koci Domek Gabi Wieża od Spin Master Games. Cel gry jest prosty - nie dopuścić do przewrócenia wieży. Graj z kimś we dwójkę lub nawet z całą grupą. Wygrywa ten gracz, który jako ostatni wyjął klocek z wieży, nie przewracając jej pCzytaj więcej

Przygotuj się. To rodzinna gra w układanie klocków, którą pokochasz. Zbuduj wieżę, ale uważaj, żeby nie jej nie przewrócić, bo to oznacza przegraną w tej grze dla dzieci Koci Domek Gabi Wieża od Spin Master Games. Cel gry jest prosty - nie dopuścić do przewrócenia wieży. Graj z kimś we dwójkę lub nawet z całą grupą. Wygrywa ten gracz, który jako ostatni wyjął klocek z wieży, nie przewracając jej przy tym. Ta gra dla dzieci ma 48 drewnianych elementów w kolorze niebieskim, różowym i zielonym z ikonami Kociego Domku. Ta gra dla dziewczynek i chłopców zawiera ulubione kotki, w tym Kiciusia Pandusia i Łakotka. Jeśli twoje dzieci nigdy nie mają dość zabawek z serii Koci Domek Gabi, wypróbuj tę zabawną grę. Aby zagrać, rzuć kością, aby ustalić kolor i wyjmij klocek w tym kolorze z dowolnego miejsca na wieży, z wyjątkiem najwyższego poziomu. Po wyjęciu klocka umieść go na szczycie wieży we właściwym kierunku. Gracze wykonują ruchy na zmianę, dopóki któryś z nich nie przewróci wieży. Podczas wyjmowania i umieszczania klocków w trakcie gry można używać tylko jednej ręki. Możesz dotknąć klocka, aby sprawdzić, czy jest luźny. Jeśli przesuniesz go podczas sprawdzania, ale nie będziesz go przenosić, umieść klocek w pierwotnym położeniu. Wieża to idealna gra planszowa na rodzinny wieczór lub dla dzieci w wieku 8–12 lat. Zabawki dla 5-letnich dziewczynek, prezenty dla 6-letnich dziewczynek, przybory dla Kociego Domku Gabi i wiele więcej - gra Wieża jest również dostępna. Kup już dziś grę Koci Domek Gabi Wieża dla dzieci od Spin Master Games na rodzinny wieczór z grami.

•KOLOROWE DREWNIANE KLOCKI: Ta gra dla dzieci zawiera 48 drewnianych klocków w kolorze niebieskim, różowym i zielonym z ikonami Kociego Domku Gabi. Rzuć kością, aby ustalić kolor i wyjmij klocek tego koloru z wieży.
•NIE PRZEWRÓĆ WIEŻY: Zbuduj wieżę, ale nie dopuść do jej upadku, bo to oznacza koniec gry. Bądź ostatnim graczem, któremu uda się usunąć klocek nie przewracając wieży, aby wygrać tę rodzinną grę dla 2 lub więcej graczy.
•TWOJE ULUBIONE POSTACIE: Ta gra dla dziewczynek i chłopców przedstawia ich ulubione kotki, w tym Kiciusia Pandusia i Łakotka. Jeśli twoje dzieci nie mają dość zabawek z serii Koci Domek Gabi, wypróbuj tę zabawną grę.
•PUZZLE, ZABAWKI I GRY SPIN MASTER: Świat puzzli i rodzinnych gier planszowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do tego strategiczne, karciane i klasyczne gry planszowe, takie jak domino, madżong lub szachy.
•Zawiera 48 drewnianych elementów, 1 kostkę i 1 instrukcję.
•ROZRYWKA DLA KAŻDEGO: Gdy jesteś z przyjaciółmi, wyciągnij grę Spin Master, zabawkę lub karty. Na rodzinne wieczory z grami, prezenty urodzinowe, gry imprezowe, podróże i każdą okazję, gdy chcesz się po prostu dobrze bawić.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3461197
Tytuł
Spin Master. Koci Domek Gabi. Wieża gra 6066778
Producent
Wymiary produktu [mm]
283 x 89
Waga Produktu [kg]
0
Długość
283
Głębokość
80
Wysokość
89
Nasza cena
52,79 zł
Symbol produktu:
227803, 6066778
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Spin Master. Koci Domek Gabi. Wieża gra 6066778 ” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 24. lipca, środa
0,00 zł
3461197
Ładowanie...