Spadek po mojemu
Nic tak nie łączy jak wielki spadek. W wieku 90 lat umiera Alojzy Stawicki, multimilioner, przedsiębiorca, dobroczyńca, a także - choć nigdy mu tego nie udowodniono - jeden z największych w historii złodziej dzieł sztuki. Według niektórych to właśnie on dokonał kradzieży trzech najcenniejszych obrazów polskich malarzy, nazywanych "Wielką Trójką Stawickiego". Spadkobiercami fortuny StawickiegCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
- Data premiery: 2026-04-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 512
- Wymiary: 206 x 135
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3738590
Tytuł
Spadek po mojemu
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
512
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2026-04-22
Rok wydania
2026
Wymiary
206 x 135
Waga
0.39 kg
Wysokość
135 mm
Długość
206 mm
Głębokość
30 mm
Szerokość
135 mm
Nasza cena
33,99 zł
Symbol produktu:
9788384302248
Opinie i recenzje książki Spadek po mojemu
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- book_matula Klient niezweryfikowany2026-04-19Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









