Xi
Polecamy podobne produkty

Gra Sokole Oko - Foto - wytęż wzrok, ćwicz refleks i wciel się w bystrego detektywa

Wydawnictwo Adamigo przedstawia Sokole Oko - Foto, popularną grę na spostrzegawczość w zupełnie nowej odsłonie graficznej. 

Znajdź na kolorowej planszy konkretne elementy. Wypatrz jak najwięcej odpowiedzi na zagadki i oznacz je swoim kolorem, zanim ubiegną Cię przeciwnicy. Ćwicz uważność i 

bacznie obserwuj otoczenie. Kto zostanie mistrzem refleksu i zdobędzie tytuł sokolego oka?

Gra edukacyjna Sokole Oko - Foto - zawartość pudełka
Pudełko zawiera:

  • dwustronną planszę do samodzielnego składania,

  • 168 kart obrazkowych, przedstawiających fotografie przedmiotów do wyszukania,

  • 56 kart z ciekawymi zadaniami,

  • kolorowe żetony,

  • instrukcję. 

Sokole Oko - Foto - na czym to polega?

Celem gry jest jak najszybsze wyszukanie i dopasowanie elementów z kart na dużej planszy.

W zależności od nastroju i okoliczności gracze mogą rozegrać partię gry na wybranym poziomie trudności. Decyzję o wariancie gry można podjąć w dwojaki sposób: rozkładając planszę i/lub wybierając typ kart z zagadkami do znalezienia.

Plansza z niebieską obwódką ma mniej szczegółów, więc służy do rozegrania łatwiejszej partii. Plansza oznaczona kolorem czerwonym przedstawia więcej obrazków, dlatego jest skierowana dla starszych i bardziej zaawansowanych użytkowników. 

Karty z obrazkami precyzyjnie wskazują jedną rzecz, którą gracze muszą znaleźć na planszy. Osoba, która jako pierwsza, odnajdzie poszukiwaną rzecz na planszy zatrzymuje kartę jako nagrodę. W wersji z zagadkami poprawna odpowiedź polega na ekspresowym wyszukaniu wszystkich ilustracji, które pasują do pytania i ułożenia na niej swoich żetonów. 

W obu wariantach wygrywa osoba, która wykaże się refleksem i największą spostrzegawczością.

Gra rodzinna Sokole Oko - Foto - opinie

Gra Sokole Oko - Foto świetnie łączy zabawę i naukę. Uczestnicy rozgrywki trenują koncentrację uwagi i gimnastykują umysł. Najmłodsi mają okazję ćwiczyć poprawną wymowę i wzbogacać swoje słownictwo. 

Tytuł ma bardzo ładną szatę graficzną. Zamiast obrazków na planszy umieszczono realistyczne zdjęcia zwierząt, roślin i przedmiotów codziennego użytku. 

Przed rozpoczęciem rozgrywki gracze samodzielnie składają z trójkątnych elementów planszę do gry. Dzięki temu za każdym razem plansza może wyglądać inaczej i gra się nie nudzi.   

Intuicyjne zasady sprawiają, że każdy w dowolnym momencie może wejść do gry. 

Zabawka zebrała bardzo pozytywne recenzje wśród dzieci, rodziców i nauczycieli. Znakomicie sprawdza się podczas zajęć w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym i na świetlicy.


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

2908770
Ładowanie...