Xi

Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie.

Martel Frederic

(okładka miękka)

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 640
-26%

49,99 zł

36,86 zł

oszczędzasz 13,13 zł (26%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Książka poruszająca dość ciężki, lecz jakże istotny temat – homoseksualizmu w Kościele, powstała na podstawie rozmów z biskupami i innymi osobami związanymi z Kościołem.

Przeprowadzono specjalne śledztwo, które trwało cztery lata i obejmowało ono aż trzydzieści krajów. Książka ta pokazuje pilnie strzeżone tajemnice Watykanu, skupiając się przede wszystkim na hipokryzji Kościoła. Wrogie podejście do homoseksualistów i całkowy brak tolerancji zostają przeciwstawione zatajanym zapędom kapłanów. Dlaczego duchowni nadal zatajają prawdę? Skąd bierze się aż tylu księży nacechowanych homofobią? Dlaczego idąc z duchem czasu kościół nie zmieni podejścia w sprawie?

Wysoki poziom zaangażowania autora i profesjonalne podejście do dość niewdzięcznego tematu sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. Ten reportaż obnaża skrywane tajemnice i pokazuje jak kościół nagina rzeczywistość. Podwójne życie Kościoła może okazać się dość szokujące.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 859819
Tytuł Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie.
Autor Martel Frederic
Wydawnictwo Agora
Język wydania polski
Język oryginału francuski
Liczba stron 640
Data premiery 2019-04-03
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 210 x 135
Okładka Miękka
Cena detaliczna 49,99 zł
Nasza cena 36,86 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marlena P.

5/5
| 10-05-2020
Homoseksualizm wśród duchownych to ostatnio bardzo popularny temat. Reportaż „Sodoma. Hipokryzja i włądza w Watykanie” dociera do sedna problemu. Poprzez rozmowy z duchownymi autor stara się odpowiedzieć na pytanie, skąd bierze się tak spory odsetek duchownych ze skłonnościami homoseksualnymi oraz co powoduje, że kościół nie chce pokazać ludziom prawdy. Treść jest bardzo szokująca i pokazuje to, jak jest naprawdę.

Przemysław K.

5/5
| 10-05-2020
Bardzo kontrowersyjna pozycja, ale nie sposób się z nią zgodzić w 100%. Wszystkie te informacje nie są wyssane z palca. Autor dokonał porządnego resarchu, przeprowadził mnóstwo wywiadów i oto mamy wynik. O hipokryzji w kościele katolickim wiem nie od dziś, czytałem o tym wiele. Jednak ta książka jest najbardziej rzetelna. Polecam z całego serca.

Karol J.

5/5
| 10-05-2020
Książka była dla mnie bardzo poruszająca. Temat homoseksualizmu w kościele jest coraz głośniejszy i cieszę się, że ktoś chciał wprost o tym napisać. Autor dociera do szczegółów, które są bardzo niewygodne, ale uważam, że o takich sprawa należy mówić głośno. Super książka.

Andrzej H.

5/5
| 25-04-2020
Polecam lekturę wszystkim ślepo wierzącym chrześcijanom. Ja takim nie jestem, ale przeczytałem ta książkę, bo bardzo zaintrygował mnie tytuł. Nie zawiodłem się. Autor przedstawił problem bardzo profesjonalnie. Zebrał mnóstwo wartościowych informacji i podzielił się nimi ze swoimi czytelnikami. Naprawdę kawał świetnej roboty. Nic dodać, nic ująć.

Bartłomiej O.

5/5
| 20-04-2020
Trudno oderwać się od tej książki, przeczytałam ja w dwa dni. Poruszany temat jest bardzo trudny, jak i niewygodny, zwłaszcza dla przedstawicieli świata kościelnego. Cieszę się, ze w końcu powstała książka, w której mówi się prawdę o „mrocznej” stronie kościoła i podkreśla się, jak wiele hipokryzji w jego postawie można znaleźć. Polecam.

Adrianna A.

5/5
| 20-04-2020
Problem homoseksualizmu w kościele stał się w ostatnich latach bardzo głośny. Zdecydowałam się na przeczytanie książki „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” z racji tego, że media nie zawsze podawały rzetelne i pełne informacje. Książka dociera do bardzo skrywanych do tej pory tajemnic Watykanu. Poprzez rozmowy z biskupami autor stara się dotrzeć do źródła problemu. Poruszane zostają kwestie źródeł homoseksualnych zapędów duchownych, powody, dla których kościół wciąż nie chce przyznać się do powagi sprawy i zataja różne fakty. Podczas czytania doznałam szoku, jak wiele informacji nie dociera do wierzących. To temat trudny, ale warty poruszenia. Polecam wszystkim, którzy chcą poznać druga twarz duchowieństwa.

Sebastian S.

5/5
| 10-04-2020
Świetna książka, która obnaża kościół katolicki doszczętnie. Pokazuje prawdę, że to właśnie homoseksualni księża są największymi homofobiami. Z czego to wynika? Nie mam pojęcia, dla mnie to bardzo dziwne zjawisko. Polecam lekturę przede wszystkim osobom, które ślepo wierzą w idealny kościół katolicki. Momentami czytając to czułem się naprawdę zażenowany.

Kinga J.

5/5
| 31-03-2020
Lektura stara się odpowiedzieć na zadawane już od dłuższego czasu pytania. Jestem wierząca i z trudem czytało mi się te książkę, ale uważam, że temat jest na tyle ważny, że trzeba przedstawić związaną z nim prawdę. Ta książka dąży do szczerego przedstawienia sprawy i obnaża to, co do tej pory kościół i duchowni chcieli ukryć.

Dominik J.

3/5
| 31-03-2020
Książka mną wstrząsnęła. Nie jestem jednak przekonany co do tego, co z tego wyniknie. Dużo faktów, ale i moim zdaniem domysłów i pytań bez odpowiedzi. Na plus to, że pomimo naprawdę ciężkiej tematyki, książkę czyta się dość płynnie i przyjemnie. Jako Katolik – jestem wstrząśnięty i sceptyczny. Jako wielbiciel literatury, dość zadowolony.

Judyta P.

2/5
| 27-03-2020
Jak dla mnie to nic innego jak kolejna nagonka na kościół. Moim zdaniem temat homoseksualizmu w katolickim kościele nie jest nikomu obcy, w mojej opinii nie trzeba na ten temat pisać kolejnej książki i rozprawiać nad tym nie wiadomo jak. Ponadto wszystko co znajdziecie w tej pozycji jest bardzo subiektywne, napisane tyko oczyma autora.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...