Xi

Smarty Pad. Tablet

Tablet Smarty Pad – zabawka edukacyjna nowej generacji!Nauka poprzez rekreację przynosi znakomite efekty u ciekawych świata kilkulatków – a tablet Smarty Pad wspiera rozwój dziecka w wielu aspektach, zapewniając jednocześnie świetną zabawę. Urządzenie wspiera naukę podstawowych, niezbędnych do dalszego rozwoju intelektualnego oraz społecznego umiejętności. Atrakcyjna forma gier i ćwiczeń zachęca dCzytaj więcej

 • Producent: TM Toys
 • Data premiery: 2022-07-15
 • Wymiary: 310 x 254

Tablet Smarty Pad – zabawka edukacyjna nowej generacji!

Nauka poprzez rekreację przynosi znakomite efekty u ciekawych świata kilkulatków – a tablet Smarty Pad wspiera rozwój dziecka w wielu aspektach, zapewniając jednocześnie świetną zabawę. Urządzenie wspiera naukę podstawowych, niezbędnych do dalszego rozwoju intelektualnego oraz społecznego umiejętności. Atrakcyjna forma gier i ćwiczeń zachęca dziecko do regularnego korzystania ze sprzętu, a co za tym idzie – systematycznego rozwijania poszczególnych kompetencji.

Jak działa Smarty Pad?

W pamięci tabletu zaprogramowanych jest 14 gier, umożliwiających naukę alfabetu, cyfr, kolorów, podstaw kodowania i innych umiejętności. Dzięki interaktywnej budowie urządzenia – Smarty Pad wyposażony jest w kolorowe diody podświetlające przyciski na planszy, czujniki ruchu, głośnik emitujący różnorodne efekty dźwiękowe i wesołe melodie – rozwiązywanie poszczególnych ćwiczeń angażuje do pracy wiele zmysłów, a zabawa nie jest monotonna i przykuwa uwagę dziecka na dłuższy czas.

Po uruchomieniu tabletu zabawa rozpoczyna się powitaniem od Smarty Pada – postaci, która w środowisku gry pełni rolę przewodnika. Użytkownik może wybrać tryb nauki lub zabawy oraz kategorię gry, dostępna jest również funkcja regulacji poziomu głośności.

Ćwiczenia mają prostą formę, znaną dzieciom z codziennych zajęć: pokonywanie labiryntów, dopasowywanie poszczególnych elementów, łapanie spadających na ekranie obiektów nie sprawiają kilkulatkom żadnego problemu, a zabawa przebiega sprawnie i w miłej atmosferze.

Smarty Pad – dlaczego warto?

Nauka alfabetu, cyfr czy podstaw programowania stanowi element programu nauczania już na etapie edukacji przedszkolnej, dlatego warto oswajać z nimi dzieci możliwie jak najwcześniej. Atrakcyjna forma tabletu i dostosowany do możliwości kilkulatków poziom ćwiczeń sprawiają, że dziecko chętnie korzysta z urządzenia, niemal niepostrzeżenie przyswajając przydatną wiedzę.

Zabawa z tabletem Smarty Pad rozwija ponadto koordynację ruchową, zdolność koncentracji motorykę małą, umiejętności logicznego myślenia czy wyobraźnię przestrzenną. Zdobyte w ten sposób kompetencje przydają się niemal w każdej dziedzinie życia – od edukacji po aktywności w wolnym czasie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3296022
Tytuł
Smarty Pad. Tablet
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Data premiery
2022-07-15
Wymiary produktu [mm]
310 x 254
Waga Produktu [kg]
0.77
Wiek
3+
Długość
310
Głębokość
310
Wysokość
254
Nasza cena
234,29 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Smarty Pad. Tablet” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. lipca, czwartek
0,00 zł
3296022
Ładowanie...