Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie

  3 recenzje

„Smak szczęścia” Agnieszki Maciąg to książka, do której można wracać wiele razy. Autorka opierając się na własnym doświadczeniu przedstawia sposoby na proste i szczęśliwe życie. Dzieli się z czytelnikami kilkoma ćwiczeniami, które pomagają pozbyć się napięć w ciele. Radzi skąd czerpać siłę i energię, opisując dietę zgodną z naturą.Agnieszka Maciąg – blogerka, pisarka, modelka i dziennikarka – propCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Otwarte
  • Data premiery: 2015-10-27
  • Okładka: twarda
  • Liczba stron: 296
  • Wymiary: 240 x 170
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

„Smak szczęścia” Agnieszki Maciąg to książka, do której można wracać wiele razy. Autorka opierając się na własnym doświadczeniu przedstawia sposoby na proste i szczęśliwe życie. Dzieli się z czytelnikami kilkoma ćwiczeniami, które pomagają pozbyć się napięć w ciele. Radzi skąd czerpać siłę i energię, opisując dietę zgodną z naturą.

Agnieszka Maciąg – blogerka, pisarka, modelka i dziennikarka – propaguje życie proste, w zgodzie z samym sobą. Ceni równowagę w każdym obszarze codzienności. Lubi zdrową, lekką, ale smaczną kuchnię, a w przygotowywanie potraw wkłada serce. Łączy tradycję z inspiracjami z całego świata. Swoimi przemyśleniami dzieli się w sieci, a także w swoich książkach.

Autorka w „Smaku szczęścia” uświadamia, że każdy człowiek ma w swoim wnętrzu piękno, tylko trzeba znaleźć odpowiedni moment, żeby je odkryć. Publikacja jest zaproszeniem do świadomego życia, które jest wspaniałą przygodą.

Agnieszka Maciąg zdobyła bogate doświadczenie w świecie mody. Brała udział w największych pokazach mody  – w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie. Pracowała dla wielu słynnych projektantów. W „Smaku szczęścia” opisuje jednak modę, która służy człowiekowi – jego pięknu i dobremu samopoczuciu. Nie wpędza w kompleksy, ucząc akceptacji samego siebie. Opowiada także o dbaniu o urodę, której źródło tkwi w naszym wnętrzu.  

Autorka pokazuje, że nie trzeba być milionerem, żeby z troską o siebie zadbać. Pokazuje, jak wykorzystać dary natury z własnego ogródka lub pobliskiego lasu. Uświadamia, że często jedyne ograniczenia przed wprowadzeniem zmian są w naszych głowach. Głęboko zakorzenione przekonania nierzadko blokują nas przed wejściem na drogę harmonijnego rozwoju.

Agnieszka Maciąg przekonuje, że kluczem do szczęścia jest pokochanie samego siebie. Uczy spojrzenia holistycznego na człowieka – pokazuje, jak ważne jest nie tylko zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. „Smak szczęścia” jest pozycją pięknie wydaną, z licznymi ilustracjami. Książkę można czytać fragmentami, wracać do ulubionych części w miarę potrzeby. Jest to jedna z tych publikacji, którą warto mieć pod ręką. Jej lektura relaksuje, odprężą, wprowadza w dobry nastrój.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
524586
Tytuł
Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
296
Typ okładki
twarda
Wydanie
2
Data premiery
2015-10-27
Rok wydania
2015
Wymiary
240 x 170
Waga
0.92 kg
Wysokość
28 mm
Długość
240 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
41,79 zł
Powiązane tematy:

Opinie i recenzje książki Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie

5,0/5
 
3 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Krystyna C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-02-17Recenzja zweryfikowana
    Pozycja „Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie” to książka, którą kupiłam za radą tych wszystkich dobrych opinii jakie krążą na jej temat w internecie i nie żałuję. Ja już chyba zacznę kupować te książki pani Maciąg w ciemno, bo co nie trafię na jakąś to okazuje się genialna, pełna inspiracji, wartościowych informacji. Wg mnie to must have dla każdej kobiety, szczególnie takiej co ma kompleksy.
  • Joanna U. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-02-08Recenzja zweryfikowana
    Za każdym razem gdy nie mam pomysły na prezent dla jakiej znajomej czy to koleżanki, to kupuję egzemplarz książki „Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie” uważam, że to nieocenione źródło wiedzy dla każdej z nas. Pięknie to wszystko ujęte przez autorkę. Oczywiście ja sama osobiście nie będę w stanie zastosować się do tych wszystkich rad ale to większości na pewno. Reasumując, polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
  • Daria Z. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-02-05Recenzja zweryfikowana
    Książka „Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie” to moje najnowsze odkrycie i zarazem nieocenione źródło wiedzy dla każdej kobiety. Świetnie zilustrowana, fajnie napisana, i tak szalenie motywująca. Wiem, ze u mnie na pewno nie skończy się na jednorazowej lekturze, będę do niej raz nie dwa, a tymczasem polecam wszystkim bardzo mocno, z  całego serca.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka