Xi

Słucham i uczę się mówić. Odmiana rzeczownika 1

Ten praktyczny zestaw został przeznaczony zwłaszcza dla dzieci z problemami rozwojowymi. Afazja, alalia lub niezakończony rozwój mowy często prowadzą do wielu trudnych sytuacji w starszym wieku, ale można z nimi walczyć dzięki odpowiednim ćwiczeniom. Wykorzystując tę wiedzę, warto zaproponować dziecku zadania słuchowe, które pomogą mu w mówieniu. W nagraniach zastosowano zasadę wydłużania czasu trCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 40
 • Wymiary: 21

Ten praktyczny zestaw został przeznaczony zwłaszcza dla dzieci z problemami rozwojowymi. Afazja, alalia lub niezakończony rozwój mowy często prowadzą do wielu trudnych sytuacji w starszym wieku, ale można z nimi walczyć dzięki odpowiednim ćwiczeniom. Wykorzystując tę wiedzę, warto zaproponować dziecku zadania słuchowe, które pomogą mu w mówieniu. W nagraniach zastosowano zasadę wydłużania czasu trwania wyrazów.

Dzięki "Odmianie rzeczownika 1" dzieci mogą dokładnie posłuchać końcówki odmienianego wyrazu, a także poznać ich różne formy. Będą uczyć się wymowy i ćwiczyć uwagę słuchową. Umożliwia to sprawne zrozumienie wypowiedzi oraz przygotowanie do budowania zdań poprawnych gramatycznie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na książkę dołączoną do CD. Dzięki temu rozszerzeniu cały zestaw "Odmiana rzeczownika 1" pomaga w ćwiczeniu uwagi, analizy i syntezy wzrokowej oraz umożliwia wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

W tej wersji dziecko poznaje rzeczowniki, zwłaszcza te znane z otoczenia i łatwe artykulacyjnie. Ważne, żeby dzieci mogły dobrze zrozumieć wszystkie nagrania, dlatego najlepiej użyć słuchawek. Nie powinny również w tym czasie wykonywać dodatkowych czynności. Zwróć uwagę, żeby nie odbierały przeszkadzających bodźców wzrokowych, dotykowych lub smakowych. Ćwicz razem z dzieckiem wypowiadanie słów, włącz nagrania oraz ciesz się piękną mową! Porozmawiaj ze specjalistą, z którego pomocy korzystacie, a następnie wypróbuj ten wspaniały zestaw praktycznych ćwiczeń. Zaburzenia rozwoju mowy są poważnym problemem, ale można z nimi walczyć również w warunkach domowych!

Wydawnictwo Arson rozpoczęło działalność w 2007 r., pomagając dzieciom z problemami rozwojowymi. Oferuje różne materiały, z których używają poradnie logopedyczne, szkoły, a także rodzice. Od początku ważna była wysoka jakość książek, co zapewniało podejmowanie współpracy z wieloma specjalistami. Znajdziesz tu przetestowane ćwiczenia grafomotoryczne, matematyczne i rozwijające pamięć, gry planszowe oraz ilustrowane karty do wykonywania różnych zadań. Wypróbuj materiały tego wydawnictwa i ćwicz z dzieckiem w domu!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
554705
Tytuł
Słucham i uczę się mówić. Odmiana rzeczownika 1
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
40
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2012
Wymiary produktu [mm]
21
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.1
Długość
210
Głębokość
21
Nasza cena
30,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Julita L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-23
  Ta książka, czyli „Odmiana rzeczownika 1. Słucham i uczę się mówić” to nasze najnowsze odkrycie i uważam ją, za nieocenione źródło wiedzy. Fajnie napisana, z bogatą ładną i estetyczną szatą graficzną. Nic tylko czerpać pełnymi garściami z niej, polecam.
 • Halina L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-21
  Odmiana rzeczownika 1. Słucham i uczę się mówić. To bardzo fajna książka dla każdego maluszka, szata graficzna trochę jak za starych alt, ale w zasadzie to podoba mi się to. Dużo tu ciekawych zadań, książka nie kosztuje kroci, czego chcieć więcej? Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Irena J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-17
  Pozycja „Odmiana rzeczownika 1. Słucham i uczę się mówić” to kolejna książka z tej serii, jaka wylądowała na naszej półce. Fajnie napisana, bogato zilustrowana. Autorzy zrobili wszystko żeby przykuć uwagę małego czytelnika. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

Produkty od autora:


554705
Ładowanie...