Słownik tematyczny polsko-włoski, włosko-polski
Occhi marroni, dare da bere, noce moscata, comprare la gatta nel sacco... Nie rozumiesz? Nie martw się! Oto przed Tobą praktyczny i łatwy w użyciu Słownik tematyczny polsko-włoski, włosko-polski - niezastąpiona pomoc w nauce języka włoskiego. Podzielony na dwie części: polsko-włoską i włosko-polską, zawiera starannie dobrane hasła ułożone w czytelne grupy tematyczne, takie jak: Człowiek, Dom, RodzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Astrum
- Okładka: twarda
- Wymiary: 210 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3376241
Tytuł
Słownik tematyczny polsko-włoski, włosko-polski
Autor
Wydawnictwo
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2006
Wymiary
210 x 145
Wysokość
145 mm
Długość
210 mm
Głębokość
21 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
75,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Słownik tematyczny polsko-włoski, włosko-polski” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










