Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Gry planszowe dla dzieci

Skrzaty. 3 wesołe gry - zabawa w spostrzegawczość z sympatycznymi bohaterami!

Wydane przez Kukuryku Skrzaty to zestaw 3 wesołych gier dla najmłodszych. Głównymi bohaterami jest trzech skrzacich braci, którzy zachęcają do zabawy i nauki w jednym. Producenci przygotowali 3 propozycje gier, ale odrobina fantazji i kreatywności sprawia, że śmiało można wymyślić własne zasady z udziałem uroczych skrzatów. Zestaw został opracowany tak, aby za pomocą uniwersalnych rozwiązań dzieci mogły trenować swoje umiejętności związane z szeroko pojętymi zbiorami. Gry uczą zatem rozróżniania wzorów, kolorów, kształtów, rozpoznawania szczegółów, ich analizowania i porównywania, ćwiczą także spostrzegawczość i refleks.

Dla kogo przeznaczone są Skrzaty. 3 wesołe gry?

Skrzaty. 3 wesołe gry to idealna propozycja dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z grami planszowymi. Gra przeznaczona jest dla od 1 do 6 graczy w wieku od 4 lat, idealnie nada się tym samym do zabawy w gronie rodzinnym lub szkolnym.

Jak grać w Skrzaty. 3 wesołe gry?

W ramach rozgrywki musimy wykazać się sprytem, spostrzegawczością i refleksem, aby znaleźć jak najwięcej skrzatów z określonymi elementami. Z kolorowymi i wesołymi skrzatami możemy bawić się w 3 wariantach, ale jednocześnie wymyślać własne zasady - dlatego też niniejszy zestaw to propozycja wielu gier w jednym!

Skrzaty. 3 wesołe gry - zawartość pudełka

W zestawie znajdują się następujące elementy:

  • 48 kolorowych, przyjaznych skrzatów

  • 36 kart z różnymi zadaniami

  • 24 tafelki z atrakcyjnymi dla oka wzorami

  • krótką, rzeczową instrukcję z propozycją 3 zabaw

Skrzaty. 3 wesołe gry - opinie

Skrzaty. 3 wesoły gry to zręcznościowa zabawa i nauka w jednym, w którą mogą grać całe rodziny. Poszczególne elementy są wykonane z twardej i odpornej na wielokrotne używanie tektury, a w ramach zróżnicowanej rozgrywki wspólnie ćwiczymy rozróżnianie kolorów i kształtów, co ma pozytywny wpływ na umiejętność spostrzegawczości i refleksu, skupiania uwagi i cierpliwości. Możliwość modyfikacji zasad sprawia, że zabawa przez cały czas jest ciekawa i nigdy się nie nudzi. Frajda w towarzystwie wesołych skrzatów gwarantowana!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

561976
Ładowanie...