Xi
cofnij do Odgrywanie ról

Kategorie

      • Zabawa w sklep

Zakres cenowy


Ocena

Sklep i kasy fiskalne do zabawy

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Kasy fiskalne dla dzieci

W tej kategorii znajdziesz rewelacyjne produkty, dzięki którym zabawa w sklep będzie wyjątkowa. Kasa sklepowa dla dzieci to ciekawy przedmiot, znakomicie pobudzający wyobraźnię. Wózki, pudełka, pieniądze i półki są świetnym uzupełnieniem wymyślonego sklepu. Wyrazista kolorystyka została dobrana w taki sposób, by produkty ładnie prezentowały się w dziecięcym pokoju. Dzięki temu zorganizujecie w domu rewelacyjnie wyglądający, kolorowy oraz wypełniony bajkowymi przedmiotami sklep, który będzie zachwycać wszystkich odwiedzających go klientów. Wystarczy, że dziecko zaprosi swoich przyjaciół. Wspólna zabawa w sklep to znakomita okazja, by nawiązywać nowe znajomości, ćwiczyć poprawne relacje międzyludzkie i rozwijać umiejętności komunikacyjne. Z pewnością niejeden wózek wypełniony kolorowymi przedmiotami wyjedzie z tego wspaniałego miejsca, gdzie spełniają się dziecięce marzenia!

Zabawkowa kasa fiskalna z dodatkowymi akcesoriami

W tej kategorii znajdziesz kolorowe produkty do zabawy w sklep, wyposażone w wiele ciekawych dodatków. Warto dodać, że oferta zachęca do pierwszych prób liczenia. To świetne ćwiczenie matematyki, a także logiki. Dzieci będą dodawać i odejmować, korzystając z różnych przedmiotów. Kasa wygląda jak prawdziwa! Wszystkie przyciski, obudowa, a nawet wyświetlacz przypominają te elementy, które dziecko zna z prawdziwego świata. Co więcej, kosztowne rzeczy można schować do specjalnej skarbonki! Dla wielu małych sklepikarzy najważniejszym odkryciem będzie jednak waga. Poszczególne strony zmieniają swoje położenie pod naciskiem ciężkich towarów, co dla najmłodszego dziecka staje się niezwykle ciekawe. Warto zwrócić uwagę na zestawy wypełnione sprzętem sklepowym. Dzięki nim łatwo zorganizujecie domowy sklepik, umieścicie w nim odpowiednie wyposażenie oraz dowieziecie towar. Produkty spożywcze, elektroniczne i przemysłowe oraz pieniądze uzupełniają dziecięcy sklep.

Kasa fiskalna do zabawy w sklep

W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych produktów do zabawy w sklep. Niektóre pudełka zawierają dodatkowe akcesoria, jak chociażby artykuły spożywcze lub wózki. Mogą być wykonane również z drewna. Najważniejsze jest jednak to, że producenci dokładnie odwzorowują prawdziwe przyciski i wyświetlacze. Wybrany skaner ma odpowiedni przycisk. Po jego naciśnięciu słychać charakterystyczny dźwięk. Otwierana szuflada umożliwia małemu sklepikarzowi schowanie pieniędzy otrzymanych za zakupy. Warto zwrócić uwagę na prawdziwy zintegrowany kalkulator z ekranem LCD. Dzięki temu produktowi dzieci poczują się jak w prawdziwym sklepie. Na niektórych wersjach ceny produktów można dodawać. To znakomite ćwiczenie matematyki! W tej ofercie znajdziecie różne zestawy, dopasowane do możliwości poznawczych nawet najmłodszych dzieci. Wybierzcie wyposażenie, materiał oraz rozmiar produktu, by najlepiej wyglądał w domowym sklepie!

Wózki i ciekawe zestawy

Kategoria zawiera również wózki sklepowe, wypełnione zakupami. Znajdziesz tu przedmioty wyglądające jak prawdziwe produkty spożywcze. Owoce, warzywa, jajka, pudełka, butelki i puszki świetnie uzupełniają półki domowego sklepu. Natomiast Maximarket z dołączonym wózkiem to niesamowity zestaw, który zawiera wszystkie rzeczy potrzebne w sklepach. 50 różnych akcesoriów umożliwia dzieciom zorganizowanie zakupów. Dzięki tym zestawom znajdziecie wszystkie potrzebne rzeczy. Produkty, pieniądze, karty, wózki, skanery, wagi, lodówki, mikrofony oraz sklepowe półki. Dodatkowo efekty świetlne, a także dźwiękowe zapewniają, że dziecko poczuje się jak w prawdziwym sklepie. Wystarczy rozbudzić wyobraźnię i już można być sklepikarzem, oferującym wspaniałe produkty spożywcze lub elektroniczne. Wybierzcie wszystkie potrzebne materiały oraz zorganizujcie w dziecięcym pokoju sklepik marzeń!

Ładowanie...