Skarby UNESCO na świecie
Od gorących piasków Gizy po mgły nad Machu Picchu, od kamiennych tajemnic Stonehenge po barwne fasady Barcelony świat skrywa bezcenne skarby. Książka Skarby UNESCO na świecie zabiera czytelnika w niezwykłą podróż przez najpiękniejsze i najważniejsze miejsca naszej planety, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.Zobacz cuda natury dzikie gejzery Yellowstone i unikalne życie wysp Galpagos. ZCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Powerbook
- Data premiery: 2025-09-10
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 96
- Wymiary: 340 x 242
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3669701
Tytuł
Skarby UNESCO na świecie
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
96
Typ okładki
twarda
Data premiery
2025-09-10
Rok wydania
2025
Wymiary
340 x 242
Waga
0.71 kg
Wysokość
242 mm
Długość
340 mm
Głębokość
10 mm
Szerokość
242 mm
Nasza cena
26,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Skarby UNESCO na świecie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










