Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej (Anna Franczyk) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej

Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska

(okładka blister)

5/5
Wydawnictwo: Impuls
Liczba stron: 256

Kup w zestawie:

Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej
5/5
37,49 zł 60,00 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
108,80 zł
67,48 zł
oszczędzasz 41,32 zł (38%)
-38%

60,00 zł

37,49 zł

oszczędzasz 22,51 zł (38%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 31,79 zł 🛈

Opis

"Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej" to opracowanie przygotowane przez Annę Franczyk i Katarzynę Krajewską, autorki specjalizujące się w uczeniu dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Publikacja jest przeznaczona zwłaszcza dla osób organizujących zajęcia terapeutyczne dla przedszkolaków. Dzięki tej pozycji terapeuta otrzymuje nowoczesne narzędzia, pomagające w rozbudzaniu dążenia do wiedzy oraz rozwijaniu różnych umiejętności dziecka. Z tej rewelacyjnej publikacji mogą korzystać jednocześnie nauczyciele, terapeuci i rodzice. Dzięki niej zorganizujesz zajęcia terapeutyczne o charakterze ogólnorozwojowym, stymulacyjnym, kompensacyjnym lub korekcyjnym.

Autorki wychodzą naprzeciw potrzebom dziecka i terapeuty, tworząc nowoczesne materiały edukacyjne, wykonane według zaleceń najlepszych dydaktyków. Dzięki pierwszej części książki przeprowadzisz trafną diagnozę wstępną ucznia. Natomiast druga część zawiera opisy różnych przypadków. Znajdziesz tam również świetne programy terapeutyczne przeznaczone na wiele poziomów zajęć. W ten sposób możesz przeprowadzić diagnozę, a następnie wybrać pasujący do przypadku program, który następnie wprowadzasz podczas ćwiczeń.

Trzecia część jest wypełniona wskazówkami przeznaczonymi dla nauczyciela lub terapeuty. Dzięki nim dokładnie zaplanujesz zajęcia terapeutyczne i opracujesz indywidualny plan pracy terapeutycznej. Co więcej, znajdziesz tu propozycje ciekawych ćwiczeń, które można zastosować podczas zajęć indywidualnych i grupowych. W poszczególnych planach okresowych będziesz wprowadzać wybrane zadania, zwiększając szanse na rozwój różnych umiejętności dzieci.

Czwarta część to krótkie podsumowanie planu terapeutycznego, zawierające przykładowe opinie o uczniu i opis postępów w nauce. Możesz się nimi zainspirować, opisując charakterystykę ucznia. Części piąta oraz szósta prezentują głównie ciekawe scenariusze zajęć dydaktyczno-terapeutycznych i dodatkowe materiały edukacyjne, w tym chociażby praktyczne kart pracy. Dzięki nim przygotujesz całe zajęcia na wybranym poziomie zgodnie z rzetelną metodologią. To świetny sposób na zaplanowanie codziennych ćwiczeń z dziećmi.

"Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej" to nowoczesna publikacja, która powstała dzięki szerokiemu doświadczeniu dwóch autorek. Anna Franczyk i Katarzyna Krajewska tworzą interesujące publikacje, używane przez terapeutów z całej Polski. Szczegółowe opracowania umożliwiają nauczycielowi zaplanowanie, a następnie realizację całego programu zajęć terapeutycznych. Autorki biorą pod uwagę potrzeby dzieci, zmagających się z różnymi problemami w nauce. Terapeutki zdobyły szeroką wiedzę o neurologopedii, pedagogice specjalnej, terapii integracji sensorycznej oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Opracowują poradniki, ćwiczenia, kwestionariusze oraz scenariusze lekcji, zapewniając znakomite wsparcie nauczycielowi lub terapeucie.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3166766
Tytuł Skarbiec nauczyciela-terapeuty. Na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej
Autor Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska
Wydawnictwo Impuls
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 256
Data premiery 2021-10-06
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 235 x 160
Okładka okładka blister
Waga Produktu [kg] 0.43
Cena detaliczna 60,00 zł
Nasza cena 37,49 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Martyna U.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Nareszcie nastały czas, w których specjaliści, pedagodzy dzielą się swoimi metodami dydaktycznymi, a nie chowają swoje programy przed innymi. Na przestrzeni lat bardzo się to zmieniło i dobrze! Autorki korzystając ze swojego doświadczeni napisały w zasadzie biblię dla nauczyciela terapeuty. Bardzo ważna i wartościowa książka, od której powinni zaczynać wszyscy pedagodzy. Jeśli jesteście na początku swojej oświatowej kariery lub po prostu chcecie się upewnić, że korzystacie z optymalnych dla uczniów metod, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Angelika S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Świetnie przygotowana książka, głównie dla początkujących nauczycieli, choć uważam, że także ci doświadczeni mogą dzięki niej rozwinąć warsztat. Tutaj, co ważne wszystkie zebrane informacje, wskazówki, plany, możliwości, ćwiczenia itd.. zostały zebrane skrupulatnie na podstawie wieloletnich doświadczeń autorek. Czuć w treści, że są to naprawdę sprawdzone i efektywne metody. Uważam, że w pracy terapeuty i nauczyciela korzystanie z faktycznie działających, mądrych metod jest najważniejsze. Cieszę się, że te dwie specjalistki się podzieliły swoją wiedzą

Ewa

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Skarbiec jest idealną pozycją dla nauczycieli, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę w tym zawodzie. Dzięki tej książce poszerzą swoją wiedzę o nowe pomysły, które sprawdziły się już w praktyce, a także zyskają pomoce, które wesprą ich w czasie zajęć dydaktycznych z dziećmi. Całość jest zaprezentowana w czytelny i prosty sposób, zrozumiały dla czytelnika, który nie operuję jeszcze specjalistycznymi pojęciami.
Polecam „Skarbiec nauczyciela- terapeuty” każdej osobie, która chcę zdobyć wiedzę na temat pracy terapeutycznej z małym dzieckiem ze specjalnymi potrzebami
W pracy nauczyciela- terapeuty wszystko rozpoczyna się od stworzenia odpowiedniego programu, który pozwoli właściwie działać, przez jakiś wyznaczony wcześniej czas. Po stworzeniu konkretnego programu nadchodzi moment rozpoczęcia kolejnego etapu pracy, realizacji. Książka „Skarbiec nauczyciela- terapeuty” Autorstwa Anny Franczyk i Katarzyny Krajewskiej, która została stworzona na bazie doświadczeń z pracy, daje czytelnikowi cały szereg pomysłów na prowadzenie działań terapeutycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym, które wymagają specjalnego, indywidualnego podejścia. Przez wiele lat nauczyciele zachowywali w tajemnicy sposoby nauczania ze względu na tajemnicę i sposoby nauczania. Obecnie edukacja się zmienia i chcemy jako odbiorcy każdej dziedziny poznawać szczeble skomplikowanych kroków edukacji.
Książka „Skarbiec nauczyciela- terapeuty” Autorstwa Anny Franczyk i Katarzyny Krajewskiej, która została stworzona na bazie doświadczeń z pracy, daje czytelnikowi cały szereg pomysłów na prowadzenie działań terapeutycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym, które wymagają specjalnego, indywidualnego podejścia.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. lutego, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...