Xi
 » Książki  » Książki dla młodzieży  » Young Adult

Co się stanie jeśli nagle stracisz wszystko co posiadasz, a Twoje życie zmieni się o 180 stopni? Gdy odkryjesz, że nic nie jest takie na jakie wygląda? Pełna tajemnic, intrygująca, a zarazem lekka książka Weroniki Anny Marczak "Skarb" to pierwszy tom z serii "Rodzina Monet", który podbił serca czytelników polskiego Wattpada. Oto wciągająca opowieść, od której nie można się oderwać.

O czym jest "Skarb. Rodzina Monet"?

Hailie Monet ma niespełna piętnaście lat, gdy w wypadku samochodowym traci dwie najukochańsze osoby - mamę i babcię. Tak ze skromnego, ale pełnego miłości domu zostaje sama. Jednak los sprawia, że niespodziewanie pojawiają się Will, Vincent, Dylan, Shane i Tony, starsi bracia dziewczyny, o których istnieniu nie miała pojęcia. Tak trafia do luksusowej willi w Pensylwanii zamieszkanej przez pięciu władczych i zdystansowanych mężczyzn.

Chociaż z pozoru w nowym domu niczego Hailie nie brakuje, to jednak tęsknota za ukochaną mamą i babcią bywa trudna do zniesienia. Dodatkowo chłodne traktowanie i brak zrozumienia ze strony rodzeństwa nie ułatwiają jej oswojenia się z nową sytuacją, a samotność coraz bardziej jej doskwiera. Jakby tego było mało, nastolatka odkrywa, że dom jest pełen sekretów, a zamieszkujący go mężczyźni skrywają mroczne tajemnice i nic nie zapowiada tego, żeby chcieli jej je zdradzić. Czy dziewczyna dowie się, co dzieje się w willi za zamkniętymi drzwiami?

"Skarb. Rodzina Monet" - młodzieżowa powieść nie tylko dla nastolatków

"Skarb. Rodzina Monet" to literatura skierowana głównie do młodzieży i young adults, jednak z pewnością przypadnie do gustu też starszym czytelnikom. Weronika Anna Marczak w lekki i przyjemny sposób prowadzi narrację, jednocześnie poruszając tematy ważne i trudne w życiu nastolatków, jak śmierć bliskich czy samotność. Momentami trzymająca w napięciu, ale jednocześnie ciepła i interesująca historia doskonale sprawdzi się jako lektura na długie, zimowe wieczory.

Weronika Anna Marczak to debiutująca powieściopisarka literatury młodzieżowej, a chociaż jej książka miała już swój debiut na Wattpadzie, to dopiero teraz, dzięki wydawnictwu You&YA/Muza, więcej osób ma szansę przeczytać tę powieść i dać się porwać tajemniczej historii z wilii.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3298276
Ładowanie...