Xi
 » Książki  » Komiksy  » Komiksy dla młodzieży

Siódma część serii fantasy opisującej młodość Thorgala, bohatera żyjącego wśród wikingów Północy, lecz pochodzącego z rodu kosmicznych podróżników. Aaricia zostaje uratowana na morzu przez statek dyplomatów arabskich, którzy zmierzają do Danii, na dwór Haralda Sinozębego. Dowiedziawszy się o tym, Gandalf obiecuje sowitą nagrodę za odnalezienie córki i sprowadzenie jej do domu. Wraz z wyprawą poszukiwawczą wyrusza Thorgal, jednak droga do Haithabu, stolicy Sinozębego, okazuje się najeżona samymi niebezpieczeństwami. Tymczasem arabscy wysłannicy nie zostają podjęci w Danii zgodnie z zasadami dyplomacji, przez co także Aaricia znajduje się w trudnej sytuacji. Szybko okazuje się, że wszyscy bohaterowie wpadają w sam środek duńskich spisków związanych z walką o władzę...

Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Lukasz F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Obowiązkowy zeszyty dla każdego prawdziwego fana tej historii. Pomimo, że nie jest to najlepsze dzieło francuskiego scenarzysty to warto jest mieć je na półce obok innych. W serii Młodzieńcze lata poznajemy Thorgala kiedy ten dopiero wstępował na ścieżkę przygody. Widzimy co go ukształtowało jako głównego bohatera. W tym zeszycie rusza do Danii, aby znaleźć Aaricie. Co się wydarzy? Przekonacie się sami.

Dariusz F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Thorgal ma swoich zagorzałych wielbicieli. Ja tylko czasami sięgnę po któryś zeszyt. Zdziwiłem się, że rysuje teraz ktoś inny. Kreska Grzegorza Rosińskiego była na prawdę dobra. Komiks, a w szczególności jego okładka, były zawsze małym dziełem sztuki. Teraz nie jest źle, ale mogło by być lepiej. A Thorgal to Thorgal, jego historii jak zwykle wciąga. Wątki są ciekawe. W tej serii dalej możemy śledzi rozwój głównego bohatera. Gorąco polecam każdemu fanowi.

Konrad W.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
W świecie Thorgala zawsze obecna jest intryga i bitwy. Tak jest i tym razem. Nasz bohater udaje się do Danii aby odwiedzić Gandalfa. Wszystko wydaje się proste, ale oczywiście takie nie będzie. Świetna kreska Romana Surżenki oraz scenariusz Yanna Le Pennetiera tworzą spójną całość. Ten zeszyt wchodzi w skład mojej ulubionej serii komiksów.

Dagmara G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 15-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Thorgal ma jedną, ale za to bardzo dużą wadę. Na kolejne zeszyty trzeba czekać. Nie przeszkadza zmieniająca się obsada. Dzięki temu co jakiś czas seria dostaje powiewu świeżości. Duet, który stworzył ten zeszyt zrobił naprawdę dobrą robotę. Podróż Thorgala jest ciekawa, bitki bardzo żwawe. Brakuje tylko okładki autorstwa Grzegorza Rosińskiego.

Gosia F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Jak zwykle mistrzostwo. Mimo, że ilustracje wykonane już przez kogoś innego, to dalej mi się podoba. W tej części nie zabrakło bijatyk, buntu, imponujących scen walk. Jednak miłość potrafi pokonać wszystko. Fabuła jak zwykle wciąga do samego końca. Szkoda tylko, że znowu trzeba będzie tyle czekać na kolejne wydanie.

Przemysław B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Moim zdaniem autorzy zawarli tym razem zbyt wiele wątków. Historia jest jak dla mnie zbyt zagmatwana. Rozumiem w tym jakiś zamysł. Zapewne będą kontynuacje i wszystko wyjaśni się w kolejnych częściach. Niemniej, czasem miałem problem żeby zrozumieć co i jak. Ładne wydanie, ilustrator wykonał kawał świetnej roboty.

Edyta H.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo udana kontynuacja przygód młodego Thorgala. Wydanie bardzo ładne, choć zauważyłam, ze zmienił się rysownik. Poprzednia kreska chyba bardziej mi odpowiadała. Niemniej historia jak zwykle niesamowita, trzymająca w napięciu. Uwielbiam tą serię i czekam na kolejne części!

Joanna D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Jestem fanką Thorgala już od jakiegoś czasu. Jak dotąd ilustracje tworzył Grzegorz Rosiński. Tym razem autorem był Rosjanin Roman Surżenko. Moim zdaniem, następca rodaka spisał się na medal. Poza tym historia jak zwykle niesamowite. Zaskakujące zakończenie sprawia, że z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części. Polecam!

Dostawa

866425
Ładowanie...