Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie (Charles Duhigg) - tantis.pl
Xi

Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie

Charles Duhigg

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Liczba stron: 424
Serie: Seria kreatywna

SUPER CENA

Cena detaliczna: 54,00 zł

44,23 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 37,63 zł

Opis

Nawyki są głęboko zakorzenione w podświadomości każdego z nas. Bez przerwy przeglądamy Instagram, nałogowo palimy papierosy, co chwila znajdujemy nieodpowiednich partnerów, ścielimy łóżko każdego poranka. Jak to się dzieje? Kieruje nami siła nawyku, zgodnie z powiedzeniem powodując, że przyzwyczajenie staje się naszą drugą naturą. Ale przecież wcale nie musi tak być! Książka autorstwa Charlesa Duhigga uświadamia nas, że wyrabiając sobie nowe nawyki lub zmieniając już istniejące każdy z nas może odmienić swoje życie. Zmiany te mogą wpływać na funkcjonowanie nie tylko jednostek, ale i grup zawodowych, firm, społeczeństw, a nawet państw. W końcu od dawna badania nad mechanizmami nawykowymi pomagają przedsiębiorstwom w pozyskaniu klientów oraz usprawnianiu wewnętrznego funkcjonowania. W publikacji znajdują się przekonujące przykłady, np. kobiety, która z bezrobotnej alkoholiczki zmieniła się w wolną od nałogów kobietę sukcesu, czy pływaka Michaela Phelpsa, który płynąc na oślep wygrał zawody. „Siła nawyku” została sprzedana w liczbie przekraczającej milion egzemplarzy oraz doczekała się 31 tłumaczeń.

Charles Duhigg to amerykański dziennikarz śledczy, który zdobył wiele nagród. Poza współpracą z największymi czasopismami, zajmuje się również literaturą faktu. Co prawda studiował historię, jednak to właśnie dziennikarstwo przyniosło mu światowy rozgłos. Wraz z grupą innych reporterów zdobył Nagrodę Pulitzera, przyznaną za serię artykułów o praktykach biznesowych wielkich korporacji. Autor dotarł do wielu czytelników również dzięki niesamowitym poradnikom, które zyskały dużą popularność na całym świecie. Przy pomocy krótkich tekstów i prostych ilustracji w bardzo przejrzysty sposób przekazuje wiedzę na temat mechanizmów wpływających na ludzkie zachowanie. Korzystając z badań współczesnych naukowców oraz pobudzających wyobraźnię przykładów, w ciekawy sposób przedstawia nawet najbardziej złożoną tematykę.

"Siła nawyku" jest oferowana przez Dom Wydawniczy PWN, który wywodzi się z dawnego Wydawnictwa Naukowego PWN. Wydawca stawia obecnie głównie na literaturę popularnonaukową i literaturę podróżniczą. Jego głównym zadaniem jest przekazywanie czytelnikom nowoczesnej wiedzy naukowej, opracowanej w ciekawej formie. Oferta tego wydawnictwa jest polecana wszystkim osobom, poszukującym szczegółowych informacji z różnych dziedzin współczesnej nauki. Umożliwia znalezienie dokładnych wyjaśnień nowych odkryć, dotyczących psychologii, ekonomii, biologii, medycyny, astronomii lub historii.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 361658
Tytuł Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie
Autor Charles Duhigg
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 424
Data premiery 2013-04-03
Rok wydania 2013
Wymiary produktu [mm] 205 x 145
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.37
Cena detaliczna 54,00 zł
Nasza cena 44,23 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023, Książki relaksacyjne
Serie: Seria kreatywna

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Jolanta G.

Klient niezweryfikowany

1/5
| 31-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Generalnie jestem ogromną przeciwniczką wszelkiego rodzaju pozycji couchingowych. Mam wrażenie, że na rynku obecnie nic innego nie ma, tylko jesteśmy wszędzie dookoła zasypywani poradnikami motywacyjnymi. Na pewno część z nich jest warta uwagi, ale większość to zwyczajne banały. Przekonałam się do przeczytania tej książki za radą koleżanki i niestety tylko utwierdziłam się w swoim negatywnym przekonaniu. Nie ma tu konkretów tylko lanie wody. Autor w kółko pisze o tym samym na tysiąc różnych sposobów. Kto to w ogóle czyta? Czy ludzie coś naprawdę z tego wynoszą?

Marzena O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 31-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo konkretna i napisana zrozumiałym językiem. Autor ukazuje, że nawyki, które utrwalaliśmy od lat często nami kierują i nie zawsze prowadzi to do czegoś pozytywnego. Dzięki książce można stopniowo pozbyć się złych nawyków oraz dowiedzieć się, w jaki sposób zastąpić je nowymi.

Iga C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 16-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ciekawa propozycja dla osób, które chcą pozbyć się kłopotliwych nawyków. Czasami jakieś przyzwyczajenia nam przeszkadzają, ale nie wiemy, w jaki sposób się ich pozbyć – właśnie wtedy z pomocą przybywa ten poradnik. Chyba jeszcze nigdy wcześniej nie natrafiłam na tak dobrą i użyteczną książkę w tej tematyce. Z całego serca polecam!

Diana L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 16-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie to książka, która bardzo pomogła mi i mojej rodzinie. Zmieniając pewne nawyki możemy naprawdę osiągnąć wiele w krótkim czasie, trzeba tylko chęci i na początku – dużej systematyczności w działaniu. Za każdym razem gdy wątpiłem w to co robię, to sięgałem ponownie do tej książki. Było to bardzo motywujące. Polecam po stokroć tą pozycję.

Wioleta F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nie od dziś wiadomo, że dobre nawyki są kluczem do sukcesu. Wyrobienie pewnych dobrych zachować pomaga nam osiągnąć wyznaczone cele i wiem to z autopsji. Nie raz przekonałem się o tym w swoim życiu. Ta książka tylko tu udowadnia. Jest tu do groma motywujących przykładów, autor przytacza historie innych ludzi. Lubię sobie od czasu do czasu przeczytać taką książkę. To tylko potwierdza, że jesteśmy sami panami swojego losu. Polecam mocno!

Artur S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ten pan jest autorytetem w dziedzinie i zawsze kupuję jego książki w ciemno i chyba nigdy się nie zawiodłem. Nie inaczej było tym razem. Znów spora dawka wiedzy do przyswojenia i kubeł zimnej wody wylany na moje barki. Przeczytałem i teraz czas wziąć się za praktykę i wyrobić sobie odpowiednie nawyki, które są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Polecam książkę po stokroć.

Kamila A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka pozwala dotrzeć do źródeł naszych nawyków oraz pozwala walczyć z tymi, które są negatywne. Dzięki tej lekturze dowiedziałam się też, jak łatwo można manipulować ludźmi właśnie poprzez ich nawyki – nawet nie przypuszczałam, że coś takiego się dzieje. Ogólnie książka napisana bardzo przystępnie, lekka, wciągająca i zawierająca wiele mądrości.

Julita I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka genialna w każdym calu. Bardzo podoba mi się styl w jakim została napisana. Nie jest to przeciętna nudna lektura, gdzie mamy tylko lanie wody. Tutaj są konkrety, przykłady, wskazówki. Jest bardzo bogata w wiedzę. Autor włożył w nią sporo pracy, co widać na każdej stronie. Ja przede wszystkim stosuję się do tych wszystkich rad w moim miejscu pracy, w większości się sprawdzają. Polecam tą pozycję z czystym sumieniem!

Stanisław C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 16-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka genialna. Dawno żadna treść nie wpłynęła na mnie, na moje decyzje w tak znaczący sposób. Przeczytałem ją dosłownie jednym tchem i przekazałam żonie. Uważam, ze każda osoba, która ma jakiś cel chce go osiągnąć, to powinna przeczytać ta pozycję, a my tych celów mamy od groma i jeszcze więcej. To taki must have i zarazem niezła motywacja. Polecam także inne pozycje od tego pana.

Jadwiga F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 16-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetny zbiór historii ludzi, który pokazuje czytelnikom jakie są nawyki oraz jak zmienić je na lepsze lub jak zastąpić nowymi. W publikacji znajduje się sporo konkretnych informacji, które warto wykorzystać w życiu codziennym. Serdecznie polecam.

Kazimierz R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie to bardzo dobry poradnik motywacyjny. Jestem swego rodzaju terapeutą życiowym od kilku lat i jak tylko natknę się na tak wartościową pozycję, to od razu polecam ją moim klientom. Ta książka odmieniła życie wielu z nich. Przekaz jest jasny i klarowny. Nie ma tu miejsca na lanie wody. Autor pisze rzeczowo i konkretnie. Fajnie, że są ludzie którzy tak chętnie dzielą się z innymi swoją wiedzą. Polecam mocno oczywiście.

Iwona I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra książka, która tylko udowadnia, to że sami decydujemy o swoim losie, o swoim życiu, o swojej przyszłości. Nikt nie zrobi tego za nas. Jesteśmy panami swojego życia. Z tej pozycji dowiemy się jak siłą dobrych nawyków odmienić pewne kwestie w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mi osobiście te treści bardzo pomogły i nadal pomagają. Do lektury wracam dość często i jak tylko mogę, to polecam znajomym, czy rodzinie. T dobra książka dla każdego.

Maciej S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-10-2017 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książka, autor potrafi ciekawe naukowe treści opowiedzieć w tak wciągający sposób, że czyta się jak powieść. Bardzo polecam naprawdę wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się jak unikać złych nawyków albo jak wykształcić sobie te dobre!

Magdalena B.

Klient zweryfikowany

5/5
| 10-08-2017 | Recenzja zweryfikowana
Ciekawie i rzetelnie przestawiony mechanizm nawyku, nie tylko indywidualnego, ale i instutucji/organizacji i społeczeństwa. Całość poparta wieloma publikacjami naukowaymi, raportami i wywiadami z ekspertami lub naukowcami. Pozycja warta polecenia!

Zenek A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 12-07-2017 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra książka

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
14. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...