Siła czy Moc (David R. Hawkins) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Siła czy Moc

David R. Hawkins

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Virgo
Liczba stron: 384

Kup w zestawie:

Siła czy Moc
5/5
36,89 zł 54,00 zł
Sukces jest dla ciebie
5/5
33,79 zł 45,00 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
158,00 zł
111,27 zł
oszczędzasz 46,73 zł (30%)
-32%

54,00 zł

36,89 zł

oszczędzasz 17,11 zł (32%)

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

W swojej przełomowej książce "Siła czy moc" David R. Hawkins – światowej sławy psychiatra – przedstawia efekty 20 lat pracy badawczej. Poświęcił swoje badania analizowaniu poziomów ludzkiej świadomości, a ich rezultatem jest logarytmiczna skala świadomości, na której umieszczony jest stopień mocy wszystkich możliwych poziomów ludzkiej uważności.

Czy zdarza Ci się, że w niektórych sytuacjach nie umiesz wyjaśnić swojego zachowania? Istnieją momenty, kiedyś postrzegasz świat jako zły, nieprzyjazny i nieprzychylny. Ogarnia Cię wtedy złość i narzekasz na swojego pecha. Warto, abyś zrozumiał, że wszystkie stojące przed Tobą ograniczenia tkwią w rzeczywistości w Tobie. Dzięki tej książce zrozumiesz, jak możesz przekroczyć własne bariery i kierować się drzemiąca w Tobie mocą w każdej dziedzinie życia. Zrozumiesz, że zamiast zrzucać winy za niepowodzenia na okoliczności zewnętrze, możesz szukać twórczych rozwiązań problemów i odnaleźć w sobie źródło bezwarunkowego szczęścia.

Logarytmiczna skala świadomości, przedstawiona w książce "Siła czy Moc” obrazuje stopień mocy wszystkich możliwych poziomów ludzkiej świadomości. Przedstawia niesamowite różnice pomiędzy Mocą i Siłą i ich odpowiednimi jakościami. Tym samym oddaje kształt ludzkiej kondycji pozwalając na analizę rozwoju duchowego i emocjonalnego nie tylko jednostki, ale też całych społeczeństw i ogółu ludzkiej rasy.

Autor zwraca uwagę na połączenie umysłu z ciałem, a także na to, że ciało – poza naszą świadomą kontrolą – potrafi odróżnić to, co wspiera życie, od tego, co jest mu przeciwne. Hawkins jest także autorem mapy świadomości, która pokazuje, w jaki sposób poziom świadomości człowieka wpływa na jego postrzeganie świata, zachowanie i życiowe wybory. 

Wydana przez Wydawnictwo Virgo książka "Siła czy moc" pomaga czytelnikowi zrozumieć, dlaczego w konkretnej sytuacji zachowuje się w dany sposób. Warto wyobrazić sobie świat nie jako "zły" czy "pechowy", ale przekroczyć swoje ograniczenia i kierować się mocą, która sprawi, że zaczniemy poszukiwać twórczych rozwiązań problemów, które zdarzają się na naszej drodze.

Zdanie się na moc w życiu prowadzi do szczęścia. Warto zatem pomyśleć o tym, jak sprawić, by moc była na stałe obecna w naszym życiu. Na ponad 380 stronach książki "Siła czy moc" pokazane są sposoby sprowadzenia mocy do codziennego życia.

David R. Hawkins - światowej sławy duchowy nauczyciel, psychiatra, lekarz, badacz, wykładowca i twórca Mapy Świadomości.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 677291
Tytuł Siła czy Moc
Autor David R. Hawkins
Wydawnictwo Virgo
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 384
Data premiery 2017-03-03
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 205 x 145
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.51
Cena detaliczna 54,00 zł
Nasza cena 36,89 zł
Powiązane tematy: Black week

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Ewa P.

5/5
| 12-04-2022
Mocna pozycja dla ludzi którzy szukają prawd życiowych. Polecam!

Jarosław M.

5/5
| 03-10-2021
Super, każdy tę książkę powinien przeczytać! podstawowa, choć trudna lektura.

Przemiła K.

5/5
| 29-09-2021
Niezwykła książka mająca prawdziwą moc odmiany życia kazdego człowieka, który tak jak ja pozostaje pod jej urokiem. Autor jako twórca "mapy emocji" jest już znanyi uznany w Polsce. Ta ksiązka jest prezentacją jego koncepcji i badań w tym zakresie. napisana przystępnym językiem bezcenna pomoc dla tych, którzy poszukują inspiracji dla rozwoju osobistego i głebszego ruzmienia siebie i innych ludzi oraz otaczającego świata. W zaskakująco prosty i spójny sposób przedstawia meandry ludzkich emocji, porzadkuje je i prowadzi ku pełnemu zrozumieniu ludzkich zachowań, Porusza także temat związku emocji ze zdrowiem i kondycją ciała. Praca oparta jest na badaniach naukowych i stanowi dogłębna analizę tematu. Nie ma chyba dziedziny życia, której nie dotyczyłaby zawarta w niej wiedza; kreatywność, biznes, polityka, sztuka, medycyna itp. Powinna być lekturą obowiazkową dla lekarzy, terapeutów i nauczycieli, ale takze przecietnemu zjadaczowi chleba przyniesie ogromne korzyści, Gorąco polecam!

Dominik M.

5/5
| 16-06-2021
Niezwykle ciekawa koncepcja poziomów świadomości i atraktorów energii. Sam test "testu mięśniowego" dopiero zamierzam wykonać :) Zdecydowanie warto przeczytać. Mnie osobiście kilkukrotnie treść książki głęboko "dotknęła".

Andrzej N.

5/5
| 28-05-2021
Jeszcze nigdy nie czytałem o tym zagadnieniu tak prosto i zrozumiale. polecam ciekawym.

Kornelia U.

5/5
| 31-05-2020
Fajna książka dotycząca zagadnień rozwoju duchowego. Znalazło się w niej sporo wątków, które mnie poruszyły i zmusiły do myślenia. Dzięki zawartym w niej słowom o wiele łatwiej szukać nam rozwiązań różnych problemów i nie zwalać wszystkiego na okoliczności zewnętrzne.

Sabina K.

5/5
| 11-05-2020
Książka ma w sobie wiele cennych informacji. Nigdy wcześniej nie sięgałam po pozycje tego autora i zdecydowanie tego żałuję. Książka bardzo motywująca, zmieniająca dotychczasowy pogląd na życie. Sporo podpowiedzi jak pozbyć się bezsensownych oczekiwań, jak być zadowolonym każdego dnia. Naprawdę warto po nią sięgnąć.

Malgorzata P.

5/5
| 10-05-2020
Książka, która diametralnie zmienia patrzenie na swoje życie. Super, ze odwołuje się np. do przykładów z emocjami, można wtedy zobaczyć, jak wielki mają na nas wpływ i że warto umieć je opanować. Lektura skłania do przemyśleń i nie jest łatwa, bo podejmuje dość mocny temat.

Klaudia H.

1/5
| 06-05-2020
Stek bzdur i tyle. Nie wiem jak inaczej opisać tą książkę. Same dziwactwa porównywalne z teoriami o jaszczuroludziach sterujących światem. Dziwna niezrozumiała moc, która nami nami steruje. Według autora prowadzi tylko do dobrych rzeczy. Jaka moc w takim razie prowadziła morderców?

Gosia H.

5/5
| 29-04-2020
Pola atraktorowe i ich zrozumienie to chyba najciekawsza rzecz z tej książki. Dzięki nim możemy kształtować siebie i swoją rzeczywistość. Według autora pola te odpowiedzialne są za wiele przełomowych odkryć. Muszę koniecznie przeczytać inne książki tego pisarza. Tą czytało się rewelacyjnie. Mam nadzieję, że wniesie ona dużo do mojego życia.

Magdalena M.

5/5
| 22-04-2020
Bardzo ciekawa książka, która otworzyła oczy na świat. Zmieniła także mój sposób postrzegania duchowości. Od zawsze wiedziałam, że coś jest wszędzie dookoła. W jakiś sposób pomaga nam, steruje w odpowiednim kierunku. Dzięki tej książce odnajdziecie duchowy spokój i rozwinięcie swoje sposoby postrzegania rzeczywistości.

Dominika N.

5/5
| 21-04-2020
Czytałam tę książkę z zaciekawieniem. Uważam, że daje czytelnikowi zarówno siłę, jak i moc ;) Podczas czytania napotyka się sporo fragmentów, które zmuszają do refleksji, do myślenia. U mnie lektura wywołała spora zmianę systemu myślenia. Polecam.

Jagoda E.

5/5
| 20-04-2020
Bardzo mądra publikacja. Podczas czytania w mojej głowie pojawiało się trochę niewiadomych, ale generalnie książka mnie „uderzyła”. Nie zdawałam sobie sprawy, że człowiek sam może mieć wpływ na tyle rzeczy i że można je kontrolować. Super książka, polecam.

Radosław K.

5/5
| 15-04-2020
Nie wiem jak podejść do tej książki. Z jednej strony jest bardzo ciekawa, z drugiej strony badania przytaczane przez autora są delikatnie mówiąc nieprawdziwe. Dr Hawkins cytuję badania, które sam napisał albo badania, które nigdy nie były opublikowane. Podaje przykład mocy, jaką coś, co nas napędza. Skoro "moc" obok siły fizycznej jest taka ważna, to dlaczego nikt inny o niej nie mówi? Ogólnie książkę warto przeczytać jeżeli naprawdę nie mamy nic innego pod ręką. Ciekawa tylko w zakresie postrzegania duchowości.

Marcin K.

5/5
| 08-04-2020
Dobra książka, lecz trudno się ją czyta. Nie przypadnie do gustu każdemu, jednak warto spróbować. Uważam, że autor kilka kwestii opisał w bardzo powierzchowny sposób. Niemniej, to wybitna pozycja, wybitnego naukowca. Czytam i doceniam każdą pozycję.

Michalina F.

5/5
| 01-04-2020
Pozycja która wywróciła moje życie do góry nogami. To dziwne, jak bardzo autor trafia w samo sedno w niektórych kwestiach. Żałuję, że nie znałam jej wcześniej. Teraz pozostaje mi tylko nadrobić zaległości i sięgnąć po pozostałe książki Hawkinsa.

Andżelika L.

5/5
| 31-03-2020
To niezwykła książka, dzięki której można zmienić swój sposób myślenia i patrzenie na życie. Autor mówi o mocy podświadomości w niekoniecznie łatwy, ale z pewnością dobitny sposób. Nie da się przejść obok tej lektury obojętnie – zmusza do myslenia i zachęca do wprowadzenia zmian.

Łucja Z.

5/5
| 25-03-2020
To dobra lektura dla każdej osoby, której zależy zarówno na osobistym, jak i duchowym rozwoju. W książce znalazłam odpowiedzi na wiele pytań, która od dawna sobie zadawałam. Jeśli jesteś otwartą osobą, która nie boi się zmian, to śmiało sięgnij po tą lekturę. Generalnie polecam wszystkie pozycje tego autora, choć nie czyta się ich łatwo.

Dominika A.

5/5
| 19-03-2020
To książka, która otwiera oczy i poszerza horyzonty przeciętnego człowieka. Niesamowita i inspirująca lektura, która powinna znaleźć się na półce każdego! Muszę przyznać, że zajęło mi trochę czasu jej przeczytanie – uprzedzam, nie jest prosta. Jednak warto! Polecam

Marek O.

5/5
| 16-07-2017
Ta książka posiada moc, polecam

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
9. grudnia, pt. — 12. grudnia, pon.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
12. grudnia, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
9. grudnia, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...