Xi
 » Zabawki  » Zabawki ogrodowe  » Baseny

Siedzisko do nauki pływania Kółko Swim Safe Step A 69 cm

Pozwól swojemu maluchowi zanurzyć się w pierwszych doświadczeniach z basenem dzięki okrągłej 3-pierścieniowej dmuchanej łodzi Swim Safe ABC WonderSplash.

Ten pływak Step A został zaprojektowany tak, aby pomóc dziecku opanować podstawy pływania i bezpieczeństwa w basenie, pozwalając mu przyzwyczaić się do przebywania w wodzie z dodatkowym komfortem i wsparciem, którego potrzebuje. Dno w kształcie pieluszki pozwala dziecku wsunąć nóżki przez otwory do wody i usiąść, gdy unosi się na wodzie.

Program Bestway Swim Safe ABC krok po kroku rozpoczyna się od pływaków stopnia A, które są przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci, które potrzebują maksymalnego wsparcia. Kamizelki z krokiem B są dla maluchów, które zaczynają nabierać pewności siebie, ale nie potrafią jeszcze pływać samodzielnie, a opaski z krokiem C są dla dzieci, które zaczynają uczyć się podstaw pływania.

Dzięki jaskrawemu, przyciągającemu wzrok żółtemu kolorowi oraz łatwemu nadmuchiwaniu, opróżnianiu i przechowywaniu, nadmuchiwana łódź Swim Safe ABC WonderSplash Round 3-Ring Baby Boat Float jest łatwa do schowania na następny dzień zabawy dziecka!

Produkt jest dedykowany dla grupy wiekowej 0-12 miesięcy. Ładna grafika Idealne dla dzieci, które dopiero zaczynają wchodzić do wody Siedzisko w stylu pieluchy zapewnia dzieciom wygodę i bezpieczeństwo
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3335432
Ładowanie...