Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Złota księga bajek

 (2 produktów)

Kot-o-ciaki. Złota księga bajek

(okładka miękka)

5/5
25,79 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Masza i Niedźwiedź. Złota księga bajek

(okładka miękka)

5/5
29,59 39,99 zł −26%
Wysyłka dzisiaj

Złota księga bajek

Kto z nas nie lubi zanurzyć się w świecie bajek, by oderwać się od codziennych problemów? Nawet dorośli mogą czerpać dużą przyjemność z czytania własnym dzieciom rozmaitych historii. Wspólna lektura zacieśnia więź, inspiruje do długich rozmów i pozwala poznać punkt widzenia najmłodszych na różne sprawy.

W serii zatytułowanej „Złota księga bajek” ukazały się książki o przygodach wielu ulubieńców każdego dziecka:

- „Bing. Złota księga bajek” – Bing ze swoimi przyjaciółmi doświadcza tego, co znane jest niejednemu przedszkolakowi; historyjki oparte na odcinkach popularnego serialu sprawią dużą radość niejednemu dziecku,

- „Masza i Niedźwiedź. Złota księga bajek” – trzynaście opowieści o szalonych przygodach psotnej Maszy i cierpliwego Niedźwiedzia;

- „Robot Trains. Złota księga bajek” – znane z kreskówki roboty-pociągi uczestniczą w niebezpiecznej i trudnej akcji ratunkowej oraz tropią rekiny w wodnym parku; tym razem okazuje się także, że nawet ktoś, kto na co dzień jest złośliwy i nieuprzejmy, potrafi być miły i pomocny;

- „Star Wars. Złota księga bajek” – wraz z bohaterami mamy szansę wyruszyć w najdalsze zakątki kosmicznej galaktyki; na ponad trzystu stronach zawarto różne piękne historie ze świata „Gwiezdnych Wojen”;

Główni bohaterowie książek z cyklu „Złota księga bajek” znani są przede wszystkim z ekranów telewizyjnych. Tym razem mamy szansę wspólnie z nimi przeżyć przygody tuż przed snem, z dala od telewizji, w zaciszu sypialni.

Dorośli dzięki lekturze tych opowieści mają szansę lepiej poznać ulubieńców dzieci i porównać ich przygody z tymi znanymi z własnego dzieciństwa.

Lektura książek rozwija wyobraźnię i poszerza zasób słów. Dużym walorem cyklu jest to, że zawarte w publikacjach historie z pewnością nie będą nudne dla dorosłych czytelników. Wszystkie pozwolą znaleźć każdemu rodzicowi swoje własne wewnętrzne dziecko.

W „Złotej księdze bajek” zawarte są opowieści zarówno dla trzylatka jak i ośmiolatka. Seria może towarzyszyć nam wraz z dorastaniem naszego dziecko. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – począwszy od spokojnych opisów codzienności małego króliczka, przez szalone przygody Maszy, a skończywszy na historiach z „Gwiezdnych Wojen”. W serii są też książki o Bobie Budowniczym, księżniczkach ze znanych bajek oraz o lubianych przez najmłodszych Kotociakach.         

Każda książka z serii „Złota księga bajek” zawiera kilkanaście opowiadań, które świetnie sprawdzą się podczas wieczornego usypiania, w czasie długich zimowych wieczorów czy deszczowych popołudni. Czytanie książek jest ciekawą alternatywą do spędzania godzin przed ekranami – telefonów, komputerów czy telewizorów. Starsze dzieci z dużą przyjemnością mogą czytać samodzielnie zawarte w serii opowiadania.

 

 

Ładowanie...