Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ziołolecznictwo

 (6 produktów)
?

Prawie wszystko o ziołach i ziołolecznictwie

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

43,99 
Wysyłka dzisiaj

Ziołolecznictwo. Problemy skórne i dbanie o cerę

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

6,79 
Wysyłka dzisiaj

Konopie - konopie siewne i medyczna marihuana. Ziołolecznictwo

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

6,79 
Wysyłka dzisiaj

Ziołolecznictwo. Odchudzanie i detoks

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

6,79 
Wysyłka dzisiaj

Ziołolecznictwo dla młodzieży

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

17,39 
Wysyłka dzisiaj

Ziołolecznictwo. Przeziębienie i problemy układu oddechowego

(okładka miękka)

Ziołolecznictwo

6,79 
Wysyłka dzisiaj

Ziołolecznictwo

Czy wiesz, że świat, który nas otacza to jedna, wielka apteka? Wystarczy tylko udać się w miejsca czyste, ekologiczne; gdzie rozgościła się szczodra dłoń natury i zacząć korzystać z ich bogactw. W dawnych czasach ludzie świetnie znali rośliny, jakie rosły wokół ich domów i potrafili stosować je w celach leczniczych. Obecnie coraz częściej wraca się do medycyny ludowej – wiele preparatów powstaje na bazie ziół, a pacjenci oraz lekarze i farmaceuci coraz bardziej doceniają dobrodziejstwa przyrody. Czy dołączysz do ich grona?

Jeśli ten temat Cię zainteresował zapoznaj się z poradnikami z cyklu „Ziołolecznictwo.” Dzięki nim poznasz nazwy wielu roślin i dowiesz się, jakie zioła sprawdzą się jako pierwsza pomoc w złagodzeniu bólu gardła, w niestrawności czy ustabilizowaniu ciśnienia tętniczego krwi. Oczywiście żadna książka nie zastąpi wizyty u specjalisty, ale możemy korzystać z wiedzy zawartej w tej lekturze i konsultować to z lekarzem rodzinnym, który doskonale wie, jakie lekarstwa można ze sobą łączyć.

Terapie ziołowe są stosunkowo niedrogie i rzadko powodują skutki uboczne. Co prawda, na działanie wywarów i mieszanek trzeba poczekać dłużej niż w przypadku tradycyjnych specyfików, ale nie wolno zapominać o tym, że zioła zawierają cenne witaminy i nie tylko leczą, ale też wzmacniają organizm wyczerpany chorobą.

Z serii „Ziołolecznictwo” dowiesz się, jakie właściwości prozdrowotne mają poszczególne rośliny i którą ich część (np. korzeń, owoc, liście) należy przeznaczyć do leczenia danej przypadłości. To wymarzony prezent dla wszystkich biologów, studentów kierunków przyrodniczych, a zwłaszcza obecnych i przyszłych lekarzy, a także farmaceutów. Praktyczna wiedza zawarta w poradnikach przyda im się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Książki z tego cyklu to rewelacyjne kompendia wiedzy pomagające wielu osobom.

W serii znajdziemy takie pozycje, jak:

- „Ziołolecznictwo. Przeziębienie i problemy układu oddechowego” – Poradnik o tym, w jaki sposób wzmacniać swoją odporność i zapobiegać przeziębieniom, a także, jak poradzić sobie, gdy dopadnie nas chrypka, katar i ból gardła.

- „Ziołolecznictwo. Problemy skórne i dbanie o cerę” – Zioła mogą również spełniać funkcję kosmetyków i pielęgnować Twoją skórę. Ta publikacja wprowadzi Cię w ten temat i nauczy Cię pierwszej pomocy w przypadku problemów dermatologicznych.

- „Prawie wszystko o ziołach i ziołolecznictwie” – Leksykon wiedzy o leczniczych roślinach. Ukazuje zarówno stronę techniczną, związaną z ich przetwórstwem, jak i podstawy leczenia ziołami.

 

 

 

Ładowanie...