Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Żelazne serca

 (15 produktów)

Żelazna zemsta

(okładka miękka)

5/5
23,89 39,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Żelazna zbrodnia. Żelazne serca. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Opowiadania zebrane T.1

38,59 59,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Żelazne serca. T.1 Żelazne zasady pocket

(okładka miękka)

10,49 14,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Żelazne zasady. Żelazne serca. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Blok milimetrowy A4 20K Unipap PAKIET 10 sztuk

29,19 36,90 zł −21%
Wysyłka 2 dni robocze

Tektura falista rolka Astra B2 50x70 granatowa

5,39 5,76 zł −6%
Wysyłka 2 dni robocze

Teatr niewidzialnych dzieci audiobook

(okładka miękka)

20,22 29,95 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Tektura falista rolka Astra B2 50x70 różowa

5,39 5,76 zł −6%
Wysyłka 2 dni robocze

Żelazne serca

Ostatni czas przyniósł ogromną falę popularności romansów mafijnych. Historie miłosne pięknych kobiet, które stają w obliczu niebezpieczeństwa oraz władczych mężczyzn, będących członkami organizacji przestępczych szturmem podbiły rynek wydawniczy. Zawiłe intrygi, wyraziści bohaterowie, spora dawka akcji oraz namiętne sceny to zdecydowanie cechy charakterystyczne tego gatunku.

"Żelazne serca" to seria, która doskonale wpisuje się w ten nurt i szybko zyskuje sobie grono wiernych czytelników, niecierpliwie oczekujących na kolejne tomy. Niewątpliwie wyróżnia ją na tle innych doskonale wykreowana postać kobieca, która jest silną i zdecydowaną wojowniczką, a nie bierną uczestniczką wydarzeń, czekającą na rycerza, który wybawi ją z opałów. Doskonale dopełnia ją złożony i urzekający główny bohater, który potrafi zaskakiwać i wzbudzać sporą sympatię. Fabuła jest elektryzująca i wprowadza pewien powiew świeżości, nie powielając schematów tego typu romansów, ale nadając im całkiem nowy wymiar. Dwoje ludzi, którzy od zawsze kroczą niezwykle trudną ścieżką, pełną przemocy, niebezpieczeństwa i okrucieństwa, odkrywają w swoim sercu zakamarki, które mogą wypełnić się miłością do drugiego człowieka, również niepewnego i nieskorego do odsłaniania swych słabości. Mimo romantycznych tonów, w jakie niewątpliwie uderza autorka, "Żelazne serca" nie zwalniają tempa i zapewniają czytelnikowi wiele akcji i emocji.

Agata Polte często bywa przedstawiana jako polski odpowiednich popularnej amerykańskiej autorki romansów - Cory Reilly. Ta młoda pisarka jest jeszcze studentką, która dzieli czas między naukę, pisanie oraz tworzenia bloga o literaturze.

Serię otwiera powieść "Żelazne zasady". Malia Ferro nie jest damą w opałach. Od dziecka wie, jak okrutny potrafi być świat. Zahartowana przez brutalne otoczenie, jest silna, niezależna i odważna. Zabija, kiedy dostanie taki rozkaz i chroni tych, którzy są częścią organizacji. Jednak kobieta z całego serca nienawidzi swojego życia i pragnie zasmakować normalności. Enzo Tossell stoi na czele mafii. Nieustępliwy i władczy gangster jest nazywany "Diabłem z Wybrzeża". Kiedy tych dwoje spotyka się po raz pierwszy, wybucha między nimi niezaprzeczalna chemia. Szybko okazuje się jednak, że mroczna przeszłość kobiety postanowiła się o nią upomnieć. Czy da się zbudować prawdziwy związek będąc częścią świata, który dawno pogrzebał wszelkie uczucia? Bohaterów czeka wiele przeciwności do pokonania.

Ładowanie...