Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ze słownikiem

 (53 produktów)
?

Effi Briest z podręcznym słownikiem niemiecko-polskim. Poziom B2/C1. Ze słownikiem

(okładka miękka)

Ze słownikiem

42,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Ze słownikiem

Oto unikalna na polskim rynku wydawniczym seria książek obcojęzycznych "Ze słownikiem", która zachęca wszystkich miłośników książek do obcowania z literaturą piękną w jej oryginalnej wersji językowej.

Czytanie książek w oryginale to znakomity sposób na naukę i doskonalenie języka obcego. Taka lektura pozwala:

  • łatwiej i szybciej przyswoić zasady gramatyczne danego języka,

  • poznać nowe słowa i osobliwe wyrażenia frazeologiczne wraz z kontekstem,

  • odkryć niuanse języka obcego i kulturę mowy,

  • wyćwiczyć intuicję językową,

  • wyrobić sobie umiejętność myślenia w danym języku.

Dodatkowo zdarza się, że w procesie tłumaczenia opowieść traci swój pierwotny kształt, a istotne elementy fabuły zatracają się, bo nie sposób ich odpowiednio przełożyć na rodzimy język. Dzięki oryginalnym wersjom językowym, czytelnicy mają niepowtarzalną szansę dowiedzieć się wielu ciekawostek o kulturze z której pochodzi konkretny autor, a tym samym w pełni docenić jego talent pisarski.

Publikacje "Ze słownikiem" łączą przyjemne z pożytecznym. Pomagają szlifować zdolności lingwistyczne, a jednocześnie gwarantują wspaniałą, konstruktywną rozrywkę. Oryginalny tekst powieści uzupełniają trzy praktyczne słowniki, które ułatwiają zrozumienie fabuły bez konieczności ciągłego wertowania dodatkowych pomocy dydaktycznych. Dzięki temu można zaoszczędzić czas oraz energię i skupić się na właściwej lekturze.

Na początku książki umieszczono słownik z najprostszymi i najczęściej pojawiającymi się słówkami. Na marginesie części z właściwą historią znajdziemy słownik nowo występujących, trudnych słów, które w tekście wyróżniono tłustym drukiem. Alfabetyczny słownik na końcu wydawnictwa umożliwia przypomnienie sobie całego nowo poznanego słownictwa i tym samym utrwalenie go. Całość publikacji jest przejrzysta i przyjazna czytelnikom.

Pozycje książkowe "Ze słownikiem" polecają metodycy, nauczyciele języków obcych, pedagodzy i native speakerzy. W ofercie wydawnictwa znajdują się tytuły w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Książki podzielono na kilka poziomów zaawansowania zgodnie ze skalą Rady Europy:

  • A1/A2 - poziom początkujący

  • B1/B2 - poziom średnio zaawansowany

  • C1/C2 - poziom zaawansowany

Informacja o stopniu trudności tekstu pojawia się na okładkach książek.

Wśród tytułów serii znajdziemy propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czytelnicy mogą wybierać klasyki literatury obcojęzycznej, a także tytuły współczesnych, popularnych autorów.

Ładowanie...