Xi
 • Ze słownikiem

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Ze słownikiem

    (59 produktów)

   Effi Briest z podręcznym słownikiem niemiecko-polskim. Poziom B2/C1. Ze słownikiem

   (okładka miękka)

   Ze słownikiem

   43,49 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Dracula. Drakula z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Poziom B2/C1. Ze słownikiem

   (okładka miękka)

   Ze słownikiem

   58,39 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Ze słownikiem

   Oto unikalna na polskim rynku wydawniczym seria książek obcojęzycznych "Ze słownikiem", która zachęca wszystkich miłośników książek do obcowania z literaturą piękną w jej oryginalnej wersji językowej.

   Czytanie książek w oryginale to znakomity sposób na naukę i doskonalenie języka obcego. Taka lektura pozwala:

   • łatwiej i szybciej przyswoić zasady gramatyczne danego języka,

   • poznać nowe słowa i osobliwe wyrażenia frazeologiczne wraz z kontekstem,

   • odkryć niuanse języka obcego i kulturę mowy,

   • wyćwiczyć intuicję językową,

   • wyrobić sobie umiejętność myślenia w danym języku.

   Dodatkowo zdarza się, że w procesie tłumaczenia opowieść traci swój pierwotny kształt, a istotne elementy fabuły zatracają się, bo nie sposób ich odpowiednio przełożyć na rodzimy język. Dzięki oryginalnym wersjom językowym, czytelnicy mają niepowtarzalną szansę dowiedzieć się wielu ciekawostek o kulturze z której pochodzi konkretny autor, a tym samym w pełni docenić jego talent pisarski.

   Publikacje "Ze słownikiem" łączą przyjemne z pożytecznym. Pomagają szlifować zdolności lingwistyczne, a jednocześnie gwarantują wspaniałą, konstruktywną rozrywkę. Oryginalny tekst powieści uzupełniają trzy praktyczne słowniki, które ułatwiają zrozumienie fabuły bez konieczności ciągłego wertowania dodatkowych pomocy dydaktycznych. Dzięki temu można zaoszczędzić czas oraz energię i skupić się na właściwej lekturze.

   Na początku książki umieszczono słownik z najprostszymi i najczęściej pojawiającymi się słówkami. Na marginesie części z właściwą historią znajdziemy słownik nowo występujących, trudnych słów, które w tekście wyróżniono tłustym drukiem. Alfabetyczny słownik na końcu wydawnictwa umożliwia przypomnienie sobie całego nowo poznanego słownictwa i tym samym utrwalenie go. Całość publikacji jest przejrzysta i przyjazna czytelnikom.

   Pozycje książkowe "Ze słownikiem" polecają metodycy, nauczyciele języków obcych, pedagodzy i native speakerzy. W ofercie wydawnictwa znajdują się tytuły w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Książki podzielono na kilka poziomów zaawansowania zgodnie ze skalą Rady Europy:

   • A1/A2 - poziom początkujący

   • B1/B2 - poziom średnio zaawansowany

   • C1/C2 - poziom zaawansowany

   Informacja o stopniu trudności tekstu pojawia się na okładkach książek.

   Wśród tytułów serii znajdziemy propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czytelnicy mogą wybierać klasyki literatury obcojęzycznej, a także tytuły współczesnych, popularnych autorów.

   Ładowanie...