Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zdrowie z natury

 (12 produktów)

Szungit. Rosyjski kamień zdrowia. Medycyna ludowa w praktyce.

(okładka miękka)

25,69 39,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Astma. Łagodzimy naturalnie

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Candida leczymy naturalnie. Najlepsze metody...

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Cud mąki kokosowej. Zdrowa alternatywa dla pszenicy.

(okładka miękka)

19,59 29,90 zł −34%
Wysyłka 2 dni robocze

Odkrywamy superżywność

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

(okładka miękka)

22,29 34,30 zł −35%
Wysyłka 2 dni robocze

Dobry cukier. Słodzimy naturalnie

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Odkrywamy nasiona chia

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Wzmacniamy serce naturalnie

(okładka miękka)

10,49 15,00 zł −30%
Wysyłka 2 dni robocze

Syberyjskie orzeszki piniowe. Cudowny lek z tajgi

(okładka miękka)

25,29 39,30 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Zdrowie z natury

Dzięki poradnikom zdrowotnym z serii "Zdrowie z natury" możesz mieć realny wpływ na zdrowie Twoje i Twojej rodziny!

W środkach masowego przekazu coraz częściej mówi się o kulturze slow-life. Coraz silniej też promuje się zdrowy styl życia w poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Równocześnie coraz więcej ludzi zwraca uwagę na potrzebę autentycznego powrotu do natury. Zauważając w społeczeństwach zachodnich niebezpieczną tendencję do nadużywania środków farmakologicznych, świadomi konsumenci decydują się na rezygnację z leków syntetycznych na rzecz alternatywnych, naturalnych metod leczenia.

Seria wydawnicza "Zdrowie z natury" dostarcza osobom zainteresowanym zdrowym stylem życia rzetelnej wiedzy z zakresu medycyny naturalnej. Poradniki obalają mity dotyczące niekonwencjonalnych metod leczenia popularnych schorzeń i dementują plotki rozsiewane przez zagorzałych przeciwników leczenia niekonwencjonalnego.

Książki "Zdrowie z natury" :

  • promują holistyczne podejście do tematu zdrowia,

  • jasno wyjaśniają podstawowe zasady naturalnych metod profilaktyki zdrowia,

  • pokazują jak łatwo poradzić sobie ze stresem i codziennymi wyzwaniami,

  • prezentują naturalne sposoby na wzmocnienie odporności,

  • doradzają w jakie naturalne produkty warto zaopatrzyć domową apteczkę,

  • dostarczają wielu praktycznych wskazówek jak naturalnie zadbać o zdrowie.

W ramach serii ukazują się najciekawsze aktualne opracowania tematyczne autorstwa światowych autorytetów w dziedzinie zdrowia, naturalnych środków leczniczych i proekologicznego stylu życia. Poszczególne tytuły cyklu opracowali lekarze medycyny, specjaliści medycyny niekonwencjonalnej, zielarze, miłośnicy ekologii i promotorzy zdrowego stylu życia.

Autorzy udzielają czytelnikom wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naturalnymi metodami leczenia.

Z poradników dowiesz się między innymi: czy medycyna naturalna jest bezpieczna, czy każdy może leczyć się ziołami, skąd się bierze witalność organizmu i jakie właściwości lecznicze mają konopie indyjskie. Nauczysz się równocześnie wsłuchiwać we własny organizm i podążać za tym, co podpowiada Ci Twoje ciało.

Do najpopularniejszych tytułów w serii zaliczamy:

Czosnek jest powszechnie występującą rośliną, która znalazła szerokie zastosowanie w kuchni niemal w każdym rejonie świata. Nie wszyscy jednak wiedzą, że czosnek ma również szereg cennych właściwości leczniczych. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwzakrzepowo, przeciwbólowo i antyseptycznie. Rosyjski doktor nauk przyrodniczych prezentuje wszystkie cudowne właściwości czosnku i podpowiada jak czerpać maksimum korzyści z jego stosowania.

To zbiór najważniejszych informacji na temat drożdżaków Candida. Autor podaje najlepsze metody zwalczania infekcji drożdżakowych i podpowiada jak uniknąć nawrotów dolegliwości. Naukowe wyjaśnienia uzupełnia przewodnik dietetyczny i przepisy kulinarne, które wspomagają powrót do zdrowia i ułatwiają zmianę nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Warzywno-owocowe koktajle stały się synonimem zdrowego odżywiania. Ta swoista książka kucharska pokazuje jak ekspresowo przygotować pyszne posiłki i przekąski w oparciu o zmiksowane produkty.

To lektura obowiązkowa dla osób na diecie bezglutenowej. Odkąd na rynku pojawiła się alternatywa dla pszenicy w postaci mąki kokosowej, alergicy i diabetycy wreszcie nie muszą rezygnować z produktów mącznych. Mogą cieszyć się smakiem pysznych potraw bez obawy o konsekwencje zdrowotne. Walory smakowe kokosu w połączeniu z właściwościami leczniczymi czynią z mąki kokosowej prawdziwe kulinarne odkrycie. W rezultacie wszystkie osoby dbające o zdrowie i dobre samopoczucie powinny włączyć tę mąkę do swojej diety.

Ładowanie...