Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zbrodnia niezbyt elegancka

 (12 produktów)

Zbrodnia nie przystoi Damie. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 1

(okładka twarda)

4/5
23,49 34,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Śmiertelne dziedzictwo. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 5

5/5
23,30 34,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Zbrodnia pierwszej klasy. Zbrodnia niezbyt elegancka Tom 3

5/5
20,29 34,99 zł −42%
Wysyłka 2 dni robocze

Bardzo brudna gra. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 4

5/5
20,69 34,99 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Herbatka z arszenikiem. Zbrodnia niezbyt elegancka Tom 2

(okładka twarda)

5/5
20,29 34,99 zł −42%
Wysyłka 2 dni robocze

Śmierć w światłach rampy. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 7

5/5
20,69 34,99 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Zbrodnia na receptę. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 6

(okładka twarda)

5/5
20,69 34,99 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Smakowite przestępstwa. Zbrodnia niezbyt elegancka. Tom 0.5-4.5

5/5
20,69 34,99 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Niemiecki dla opiekunów i pracowników służby zdrowia.

(okładka zintegrowana)

20,89 34,90 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

Jej portret. Najpiękniejsze wiersze i piosenki

(okładka twarda)

26,99 42,00 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać...

(okładka twarda)

38,29 59,00 zł −35%
Wysyłka 2 dni robocze

Zbrodnia niezbyt elegancka

Seria autorstwa Robin Stevens otrzymała wiele nagród i stała się bestsellerem. Idealnie trafia w gusta nastolatków lubiących przygody oraz zagadki kryminalne. Głównymi bohaterkami serii „Zbrodnia niezbyt elegancka” są członkinie tajnego towarzystwa detektywistycznego – Daisy Wells i Hazel Wong. Te dziewczyny można porównać do Sherlocka i Watsona! Mają mnóstwo pomysłów, znakomitą intuicję i zdolność do zapamiętywania szczegółów. Choć historie dzieją się w latach trzydziestych ubiegłego wieku to nie tracą na aktualności. Poznaj ich przygody i odgadnij, kto dokonał „Zbrodni niezbyt eleganckiej.”

W serii znajdziemy takie pozycje, jak:

- „Zbrodnia nie przystoi” – W szkole dla dziewcząt o nazwie Deepdean poznają się Daisy i Hazel. Chcą wspólnie coś przedsięwziąć, ale brakuje im pomysłu. Sytuacja zmienia się, gdy znajdują martwą nauczycielkę w kałuży krwi. Wtedy zaczynają działać.

- „Śmiertelne dziedzictwo” – Bohaterki spędzają Boże Narodzenie w Cambridge. Niestety, dwa dni przed świętami doszło do morderstwa. Dziewczęta wytężają umysł, by schwytać zabójcę przed konkurencyjną agencją detektywistyczną.

- „Zbrodnia na receptę” – Po śmierci ukochanego dziadka Hazel dziewczyna wraz ze swoją towarzyszką wyrusza do Hongkongu, gdzie czekają na nią zaskakujące niespodzianki. Na domiar złego ktoś usiłuje wrobić bohaterkę w morderstwo. Czy Hazel zostanie oczyszczona z zarzutów?

- „Śmierć w światłach rampy” – Tajne towarzystwo detektywistyczne ma talent do pakowania się w niebezpieczne sytuacje. Nie inaczej jest, gdy bohaterki trafiają do Rue Theatre. Dochodzi tam do zabójstwa. Czy detektywi odnajdą trop sprawcy?

- „Smakowite przestępstwa” – Nowe przygody Hazel i Daisy; mnóstwo spraw kryminalnych, podpowiedzi, sztuczek.

- „Bardzo brudna gra” – Przyjaźń dwójki dziewcząt o zdolnościach detektywistycznych zostaje wystawiona na ciężką próbę. Bohaterki zaczynają kolejny semestr nauki w Deepdean, a tam, w Dniu Guya Fawkesa dochodzi do morderstwa przebojowej prefekt naczelnej. Kto chciał jej zaszkodzić? Czy bohaterki rozwikłają i tę zagadkę?

- „Zbrodnia pierwszej klasy” – Dziewczęta wyruszają na wakacje po Europie, a Stary Kontynent przemierzają legendarnym Orient Expressem. Na pokładzie znajduje się szpieg i dochodzi do zagadkowej śmierci jednej z pasażerek. Jak odnaleźć zabójcę w zamkniętym pomieszczeniu?

- „Herbatka z arszenikiem” – Bohaterki udają się do Fallingford, gdzie znajduje się rodzinny dom Daisy. Mam dziewczyny bardzo się cieszy i wydaje uroczyste przyjęcie. Podczas imprezy jeden z gości zapada na tajemniczą chorobę. Duet członkiń tajnego towarzystwa detektywistycznego znowu ma pełne ręce roboty.

 

 

Ładowanie...