Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zabawy Jadzi Pętelki

 (2 produktów)

Na wsi. Zabawy Jadzi Pętelki

5/5
6,58 10,70 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

W parku. Zabawy Jadzi Pętelki

5/5
6,58 10,70 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Zabawy Jadzi Pętelki

"Zabawy Jadzi Pętelki" to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. Każda z książeczek z serii jest zbiorem zadań, który zawiera kolorowanki, wzory, proste ćwiczenia opisane czytelnym językiem.

Dzieci, które polubiły książki o Jadzi Pętelce, teraz mogą spędzić czas na wspólnej zabawie z bohaterką. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom i elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom książeczki z zabawami przyciągną uwagę dziecka i zajmą ją przez długie chwile. Zadania i zabawy dla najmłodszych są tak skonstruowane, że dzieci mogą część z nich rozwiązać samodzielnie (kolorowanie, naklejanie), a część będą wykonywać w towarzystwie rodziców.

Na początku każdej książki znajduje się krótkie opowiadanie o Jadzi wprowadzające dany temat zabaw, a na następnych stronach propozycje różnych zadań i zabaw związanych tematycznie z opowiadaniem.

Zadania są dostosowane poziomem trudności dla najmłodszych dzieci. W środku znajdują się ilustracje o grubym obrysie oraz duże naklejki, które można przyklejać i odklejać. Książeczki są bardzo kolorowe i dobrej jakości.

Jadzia Pętelka z pewnością zachęci dzieci do zabaw, poznawania świata, a także rozbudzi w dzieciach ciekawość i wyobraźnię. To obowiązkowa propozycja dla wszystkich małych i dużych fanów Jadzi Pętelki.

Autorki książek z opowiadaniami o Jadzi Pętelce - Barbara Supeł (ukończyła studia na kierunku nauki o rodzinie, jest autorką książek dla dzieci oraz tłumaczką) i Agata Łuksza, (projektantka i graficzna, która zilustrowała książeczki) - wymyśliły świetne, interaktywne historie dla maluchów, zachwycające zarówno w warstwie merytorycznej, jak i graficznej.

W serii "Zabawy Jadzi Pętelki" ukazały się:

- "Zabawy Jadzi Pętelki na wsi" - w której to książeczce dzieci wraz z Jadzią będą pracować w ogrodzie i sprawdzać, jak rosną roślinki. Policzą też jajka w kurniku, kury, gęsi i kaczki, nakarmią zwierzątka. W wolnej chwili przejdą labirynty na kartkach książki, przypomną sobie czym są figury geometryczne. A potem poskaczą po kałużach i zbiorą owoce. Tak wiele ciekawych rzeczy można robić na wsi!

- "Zabawy Jadzi Pętelki w parku" - pooglądamy wiewiórki? Pohasamy na placu zabaw? A może puścimy latawce? I poszukamy skarbów? Park niesie ze sobą tyyyyle ciekawych możliwości dla Jadzi i dzieciaków! O, a czy to kasztan? Z którego drzewa spadł? Oprócz opowieści i przeszukiwania parku, dzieci będą również kolorować, liczyć, łączyć pary, a także nauczą się pożytecznych rzeczy - jak wyprowadzić na spacer pieska i jak przejść przez jezdnię?

- "Zabawy Jadzi Pętelki w domu" - w domu dzieje się tyle ciekawych rzeczy! Gdzieś zaginęły ulubione kapcie, a maskotka chyba postanowiła szukać nowego domu. Trzeba poszukać obu! A poza tym jeszcze pokolorować obrazki, nakleić naklejki, przygotować kolację - życie małego człowieka jest bardzo wymagające.

Ładowanie...