Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Youcat

 (7 produktów)

Polski. Youcat

(okładka miękka)

5/5
30,29 34,95 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Youcat dla dzieci

(okładka miękka)

5/5
31,79 39,95 zł −20%
Wysyłka dzisiaj

Bierzmowanie. Youcat

(okładka zintegrowana)

5/5
18,59 24,95 zł −25%
Wysyłka dzisiaj

Spowiedź. Youcat

(okładka twarda)

5/5
15,09 19,95 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

Biblia Młodych. Youcat

(okładka zintegrowana)

5/5
43,69 59,96 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

Modlitewnik młodych. Youcat

(okładka miękka)

5/5
25,49 34,95 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

YOUCAT Kurs wiary

(okładka zintegrowana)

25,49 34,95 zł −27%
Wysyłka dzisiaj

Youcat

Prawda Kościoła Katolickiego może być niezrozumiała dla młodych ludzi, bo współczesny świat nie pozostawia wiele miejsca dla sfery sacrum. Wiara w Boga, religijność i moralność przegrywają z wszechobecnym konsumpcjonizmem, pogonią za pieniędzmi i łatwym życiem pozbawionym głębszej refleksji. Jak zatem zachęcić młode pokolenie do odkrywania w sobie wiary i życia z Bogiem na co dzień?

Z pomocą przychodzi innowacyjna seria materiałów katechetycznych dla dzieci i młodzieży, którą zainicjowała katolicka Fundacja YOUCAT, będąca dziełem nowej ewangelizacji.

Autorzy cyklu zaprosili do wzięcia udziału w redagowaniu materiałów młodych ludzi. Dzięki temu publikacje YOUCAT przedstawiają prawdy wiary katolickiej w atrakcyjny dla młodych czytelników sposób. Korzystają z prostego języka i wielu życiowych przykładów. Wyczerpująco odpowiadają na nurtujące dzieci i młodzież pytania. Poruszają wszystkie kwestie z Katechizmu Kościoła Katolickiego, ale adaptują je do specyficznych potrzeb konkretnych grup wiekowych. Działające na wyobraźnię grafiki i ilustracje stanowią dodatkowe objaśnienia dla wartościowych treści. Nowoczesny układ przyciąga uwagę młodych odbiorców i zachęca do zgłębiania tajemnic Credo.

Katechizmy uzupełniają zalecenia Kurii Rzymskiej odnośnie wychowania w wierze katolickiej oraz szereg interesujących informacji dla rodziców i wychowawców. Opiekunowie mają okazję dowiedzieć się jak mądrze rozmawiać z dziećmi o Bogu i jak przekazać młodemu pokoleniu najcenniejsze wartości.

Książki z serii YOUCAT cechuje rzetelność informacji oraz wysoki poziom merytoryczny. Najwyższą jakość treści gwarantuje fakt, że wszystkie publikowane materiały uzyskały imprimatur i oficjalną aprobatę Kongregacji Nauki Wiary. Przedmowę do podręczników katechetycznych napisali: papież Benedykt XVI i papież Franciszek.

Cykl cieszy się dużą popularnością wśród młodych odbiorców, rodziców, katechetów i animatorów. W Polsce ukazuje się nakładem Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła. Czytelnicy najczęściej sięgają po następujące tytuły:

Ładowanie...