Xi
 • Wspomnienia dla moich wnuków

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Wspomnienia dla moich wnuków

   (3 produktów)

  Zapiski Dziadka. Wspomnienia dla moich wnuków

  (okładka twarda)

  Wspomnienia dla moich wnuków

  24,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Pakiet: Zapiski babci / Zapiski dziadka. Wspomnienia dla moich wnuków

  (okładka twarda)

  Wspomnienia dla moich wnuków

  48,38 
  Wysyłka 24 godziny

  Zapiski babci. Wspomnienia dla moich wnuków

  (okładka twarda)

  Wspomnienia dla moich wnuków

  24,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Wspomnienia dla moich wnuków

  Oto seria stworzona specjalnie z myślą o dziadkach i wnukach. W zeszytach, przeznaczonych do dokumentowania wspomnień można spisać opowieści rodzinne, najciekawsze przygody ze swojego życia; przekazać cenne informacje, wkleić stare fotografie. Spotkania młodych ludzi z osobami starszymi uczą empatii, szacunku do historii; wzbogacają wiedzę o świecie.

  Cykl „Wspomnienia dla moich wnuków” umożliwia pokoleniu seniorów dzielenie się swoimi przeżyciami. Ich wnuki otrzymują niezwykle cenny podarunek - kronikę życia dziadków. Kto wie, być może za kilka lat po tę lekturę sięgną prawnuki i dowiedzą się z niej, jak żyło się w czasach ich pradziadków; co cieszyło, martwiło i bawiło ich przodków.

  Jesteś dziadkiem lub babcią? Marzysz o napisaniu własnej książki? Zacznij spisywać własny pamiętnik na kartach serii „Wspomnienia dla moich wnuków.” A może należysz do pokolenia wnuków i pragniesz, by opowieści starszych krewnych nie zostały zapomniane? Ten cykl pomoże Wam nie tylko stworzyć wyjątkową, rodzinną pamiątkę, ale też umocni Waszą więź.

  Warto również zachęcić starszych sąsiadów do przelania na papier swoich myśli oraz przeżyć. Takie zadania spodobają się wielu seniorom, a młodzi ludzie, którzy lubią czytać z chęcią oddadzą się ich lekturze przenosząc się do świata sprzed kilkudziesięciu lat.

  W tej serii ukazały się:

  - „Zapiski Dziadka. Wspomnienia dla moich wnuków” – Książka, która pomoże starszym panom uporządkować swoje wspomnienia, podzielić je tematycznie, wkleić zdjęcia i zanotować wszystkie cenne informacje.

  - „Zapiski Babci. Wspomnienia dla moich wnuków” – Propozycja dla pań pragnących podzielić się swoimi przeżyciami z przedstawicielami młodszych pokoleń. Spisywanie ułatwia podział na tematy, a także wydzielenie miejsc na fotografie.

  Jeśli osoby starsze nie czują się pewnie w pisaniu lub zmagają się z różnymi dolegliwościami utrudniającymi im tę czynność to nic straconego - można nagrać rozmowy z nimi na dyktafon i przepisać na karty pięknie wydanych pamiętników z tej serii. Ważne, by opowieści rodzinne oraz wspomnienia ocalały i, by przyszłe pokolenia mogły poznawać swoje korzenie. Kto wie, być może taki dziennik stanie się inspiracją do stworzenia własnej, fascynującej lektury o życiu?

  Ładowanie...