Xi
  • Wojownicy. Potęga trójki

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Seria Wojownicy. Potęga trójki

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Wojownicy. Potęga trójki

Przygotuj się na dużą dawkę emocji i przenieś się do świata fantastyki, gdzie wojownicze koty przeżywają niezwykłe przygody. Poznaj zwierzęta walczące o przetrwanie oraz o zasoby niezbędne do życia. Bohaterowie sagi „Wojownicy. Potęga Trójki” podzieleni są na klany, które rywalizują ze sobą, kłócą się i niekiedy współpracują. We wciągającej serii znajdziesz mnóstwo mrocznych tajemnic, momentów mrożących krew w żyłach i zaskakujących rozstrzygnięć. W baśniowej krainie stworzonej przez pisarki posługujące się pseudonimem Erin Hunter króluje spryt, odwaga, kreatywność, lojalność i przyjaźń.

Cykl opowieści trafia do serc nastolatków, ale nieco starsi Czytelnicy również potrafią się odnaleźć w tej rzeczywistości. Przygody wnuków Ognistej Gwiazdy, czyli Sójczej Łapy, Ostrokrzewiastej Łapy oraz Lwiej Łapy intrygują odbiorców. Wartka akcja, napięcie, a także bójki sprawiają, że czujemy się częścią tego świata, widzem wplątanym w misterne historie wojowniczych kotów. Z tych opowieści można wynieść wiele cennych lekcji.

Którego z bohaterów polubisz najbardziej? Jakie sekrety skrywają waleczne zwierzęta? Przekonaj się sięgając po serię „Wojownicy. Potęga Trójki.”

Oto książki, które ukazały się w ramach tego cyklu:

- „Wojownicy. Potęga Trójki. Długie cienie” – Koty straciły wiarę w swoich nieustraszonych przodków. Sójcza Łapa odkrywa zagadki z przeszłości, Lwia Łapa zmaga się z krwawymi wizjami, a mroczna tajemnica odmienia życie bohaterów.

- „Mroczna rzeka. Wojownicy. Potęga Trójki 2” – Trójka wnucząt dzielnego wojownika – Ognistej Gwiazdy musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami czyhającymi na nie z różnych stron, poskromić swoje wady,

„Wyrzutek. Wojownicy. Potęga Trójki 3” - Rodzeństwo kotów wyrusza w góry. Na miejscu bohaterowie zastają coś, czego się nie spodziewali. Jak na to zareagują i co się wydarzy?

- „Zaćmienie. Wojownicy. Potęga Trójki 4” – Każdy z trzech kotów posiada silną osobowość i marzy o władzy. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że tym razem czeka je walka, jakiej nigdy wcześniej nie widziały. Czy wyjdą z niej zwycięsko?

 

 

Ładowanie...