Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Wojownicy. Nowa Przepowiednia

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Wojownicy. Nowa Przepowiednia

Wojownicy. Nowa przepowiednia.

Wojownicy to cykl powieści i komiksów dla młodych odbiorców, tworzony od 2003 roku przez zespół pisarek Kate Cary, Cherith Baldry, Vicky Holmes, Gillian Philip, Inbala Iserles i Tui T. Sutherland, występujących wspólnie pod pseudonimem Erin Hunter. Pisarki stworzyły świat, który zapełniły fantastyczne stworzenia i ich przygody, a wszystko to wysnute zostało z ogromnej, połączonej siły wyobraźni autorek.

Każdy z cykli Wojowników zbiera zasłużone laury, czytany jest przez młodych czytelników na całym świecie z zapartym tchem. Fani chcą dowiedzieć się, co dzieje się w prastarym lesie, zamieszanym przez cztery klany kotów. Koty z klanów Pioruna, Rzeki, Wiatru i Cienia, podzieliły las na swoje terytoria i żyją tam, przestrzegając pradawnych zasad i kodeksów, wierząc w Klan Gwiazdy - miejsce, do którego po śmierci trafiają dobre koty - i w Ciemny Las, do którego trafiają zdrajcy i niegodni.

Wojownicy. Nowa przepowiednia to wyczekiwana kontynuacja Wojowników. Autorki kierują je przed wszystkim do starszych dzieci i młodzieży (7-15 lat), jednak na pewno historie ze świata dzikich kotów wciągną też starszych czytelników. W Nowej przepowiedni bohaterowie staną oko w oko z przerażającymi zagrożeniami w misji ocalenia kocich klanów. Któż mógłby stawić im czoła, jeśli nie oni?

W skład serii wchodzą: -  Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 1. Północ. - nadchodzi nowa przepowiednia i nieznane wcześniej zagrożenie. Los wskazuje Jeżynowego Pazura, młodego wojownika, jako tego, od którego zależeć będzie przetrwanie kotów.

- Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 2. Wschód księżyca.­ - szóstka kotów wraca do domu po podróży w dalekie strony, jak głosiła przepowiednia. Po drodze spotykają dzikie koty i ich własną przepowiednię, a tymczasem w lesie nie dzieje się dobrze - czy zdążą wrócić na czas?

- Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 3. Świt. - po powrocie, grupa wysłanych na wędrówkę kotów, przynosi niepokojące wieści - wszystkie klany muszą wyruszyć ku nowym ziemiom. Czy uda się podróż w nieznane?

- Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 4. Blask gwiazd. - kocie klany docierają do nowego domu, ale nie kończą się na tym ich kłopoty.

- Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 5. Zmierzch.- nowe terytorium nie jest bezpieczne, zewsząd czają się wrogowie, nawet we własnych szeregach. Córki Ognistej Gwiazdy stają przed trudnymi wyborami, by zapewnić przyszłość Klanowi Pioruna.

- Wojownicy. Nowa przepowiednia. Tom 6. Zachód słońca.­ - niektórzy wojownicy będą musieli dokonać wyborów, które zadecydują o przeznaczeniu ich i klanów.

Wojownicy. Nowa przepowiednia. to pozycja obowiązkowa dla miłośników poprzednich części, ale i czytelnikom, wcześniej nie znającym serii pozwoli na zanurzenie się w fantastycznym świecie dzikich, honorowych i mądrych kotów.

Ładowanie...