Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Wojownicy. Manga

 (3 produktów)
?

Szara Pręga. Zagubiony wojownik. Wojownicy. Manga. Tom 5

(okładka miękka)

Wojownicy. Manga

21,09 
Wysyłka 3 dni robocze

Tygrysia Gwiazda i Sasza. Szukając schronienia. Wojownicy. Manga. Tom 3

(okładka miękka)

Wojownicy. Manga

21,09 
Wysyłka 3 dni robocze

Szara Pręga. Powrót wojownika. Wojownicy. Manga. Tom 7

(okładka miękka)

Wojownicy. Manga

19,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Wojownicy. Manga

„Wojownicy. Manga” to uzupełnienie znanej i lubianej serii książek o zdziczałych kotach, zamieszkujących leśne gęstwiny. Pojedyncze klany nie mogą dojść między sobą do porozumienia, przez co nieustannie ze sobą walczą. Wydane w formie komiksu historie przyciągają nie tylko fanów serii „Wojownicy”.

Mangi te zostały doskonale wykonane, a ilustracje wręcz zachęcają do przeglądania kolejnych stron, chłonąc przygody tytułowych bohaterów. Książki zostały podzielone na pomniejsze serie opisujące konkretne postaci, co znacznie ułatwia odnalezienie się w historii wojowniczych kotów z lasu.

W serię wprowadza pierwszy tom „Bicz. Początek legendy” opisujący losy przywódcy Klanu Krwi. Dlaczego Bicz wybrał ścieżkę zła i stał się największym zbrodniarzem w całym lesie. Czy zawsze taki był, czy też to życie zmieniło go w żądnego krwi potwora?

Kolejne trzy tomu skupiają się na przygodach Saszy i Tygrysiej Gwiazdy. „Tygrysia Gwiazda i Sasza. Ucieczka w las”, „Tygrysia Gwiazda i Sasza. Szukając schronienia” oraz „Tygrysia Gwiazda i Sasza. Powrót do Klanów” pokazują, jak Sasza zmienia swoje życie i podąża drogą dzikiego kota. Wszystko, co do tej pory znała, jako kot domowy okazuje się mało przydatne w zderzeniu z rzeczywistością. To zderzenie zupełnie innych światów rodzi niesamowitą przyjaźń.

Przedstawienie przygód wojowników w formie komiksu jest świetną odskocznią od klasycznych książek, pozwalając zobaczyć z bliska, jak wygląda ten fantastyczny koci świat. Trzy tomy opisujące przygody Szarej Pręgi to: „Szara Pręga. Zagubiony Wojownik”, „Szara Pręga. Schronienie Wojownika” oraz „Szara Pręga. Powrót Wojownika”. Zastępca przywódcy Klanu Pioruna ratuje swoich pobratymców w momencie, kiedy las został zniszczony przez Dwunożnych. Niestety sam dostał się do niewoli i musi nauczyć się, jak stać się pieszczochem. Nie do końca radzi sobie w roli domowego kota. Poznaje inną pieszczoszkę Milkę, która jest zafascynowana jego dzikim pochodzeniem. Razem planują wyruszyć w niebezpieczną podróż i odnaleźć dom Szarej Pręgi.

Ostatnia trylogia mangi opisuje historię Kruczej Łapy, który jako samotnik rozpoczyna życie poza Klanem Pioruna. „Ścieżka Kruczej Łapy. Zmącony spokój”, „Ścieżka Kruczej Łapy. Klan w potrzebie” oraz „Ścieżka Kruczej Łapy. Serce Wojownika” pokazują, że nawet decyzja o odejściu od klanów nie sprawi, że do życia kocura zawita spokój.

Ładowanie...