Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Windsor Horne Lockwood III

 (2 produktów)

Mów mi Win. Windsor Horne Lockwood III. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
29,51 39,90 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Dramat w Inflantach Audiobook QES

17,66 27,99 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Windsor Horne Lockwood III

Seria dla czytelników szukających rewelacyjnych zagadek detektywistycznych!

Seria "Windsor Horne Lockwood III" powstała dzięki wyjątkowej wyobraźni Harlana Cobena, wybitnego amerykańskiego pisarza. Czytelnik poznaje tu bliżej przyjaciela Myrona Bolitara, bohatera innych utworów tego twórcy. To właśnie Windsor Horne Lockwood III, milioner i wielki awanturnik, który nie ucieka od przemocy i zawsze bierze, co tylko chce. Tym razem autor opowiada o przeszłości tej niezwykłej postaci oraz pewnych niecodziennych wydarzeniach, wpływających na jej późniejsze losy. W tle oczywiście nie zabraknie zwrotów akcji, niebezpieczeństw, tajemniczych spraw i okrutnych spisków. Razem z bohaterami czytelnik odkrywa zagadki mrocznych miast, szukając następnych wskazówek oraz logicznego rozwiązania skomplikowanych śledztw.

Patricia Lockwood, dziedziczka fortuny swojego rodu, zostaje uprowadzona. Przez wiele miesięcy jest przetrzymywana w odludnym miejscu, jednak wreszcie udaje się jej uciec. Niestety, porywacze pozostają na wolności, a ponadto utracono wiele rodowych pamiątek. Sprawa zostaje zamknięta. Tymczasem w bogatej dzielnicy Upper West Side odkryto ciało mężczyzny, który miał przy sobie dwa przedmioty, najprawdopodobniej należące kiedyś do rodziny Lockwoodów. Śledztwo dotyczące porwania w tajemniczy sposób zaczyna być powiązane ze sprawą skradzionego obrazu. Wkrótce dowiaduje się o tym sam Windsor Horne Lockwood III i postanawia sam rozwiązać tę niepokojącą tajemnicę.

Seria "Windsor Horne Lockwood III" jest znakomitą okazją, by wrócić do przygód bohatera znanego z powieści o Myronie Bolitarze. Jak zawsze czytelnik może liczyć na dynamiczną akcję, błyskotliwe dialogi i niesamowite zagadki. Bogaty miłośnik tajemnic, wymierzający sprawiedliwość według własnych zasad, z pewnością znów doprowadzi do zaskakujących sytuacji, z których będzie musiał się jakoś wyplątać. Pełen zwrotów akcji, żartobliwy styl Harlana Cobena po raz kolejny korzysta również z poważnej tematyki, stawiając przed bohaterami wyszukane problemy moralne. Tajemnicza opowieść jak zawsze zachęca czytelnik do przemyślenia otaczającej go rzeczywistości oraz ponownej oceny popularnych poglądów na ważne tematy społeczne. Śledztwo kryminalne prowadzi w twórczości tego pisarza nie tylko do zaskakujących odkryć detektywistycznych, ale także do ciekawych wniosków światopoglądowych.

Harlan Coben to amerykański pisarz, doskonale znany zwłaszcza miłośnikom kryminałów i thrillerów. Urodził się w 1962 r., a pierwszą książkę wydał w 1995 r. Szybko zdobył rozpoznawalność na całym świecie, zaskakując czytelników ciekawymi zwrotami akcji oraz nietypowymi zagadkami. Jest zdobywcą najważniejszych nagród dla twórców kryminałów, w tym chociażby Edgar Allan Poe Award. Twórczość tego pisarza stała się niesamowicie popularna i wkrótce przyciągnęła uwagę filmowców. Na podstawie książek Harlana Cobena regularnie powstają filmy oraz seriale. Jego powieści wydano już w 45 językach. Ponadto został producentem wykonawczym wielu produkcji telewizyjnych. Czasami pisze również artykuły, publikowane w cenionych czasopismach. Najbardziej znanym bohaterem tego twórcy jest zapewne agent Myron Bolitar. Teraz czytelnicy mogą jednak zapoznać się także z losami jego bliskiego przyjaciela i współpracownika. Windsor Horne Lockwood III to niezwykle barwna postać, której przygody z pewnością niejeden raz dorównają opowieściom śledczego, dobrze znanego już odbiorcom.

Ładowanie...