Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Wielcy ludzie

 (3 produktów)

Wielcy wynalazcy

5/5
41,69 49,99 zł −17%
Wysyłka 2 dni robocze

Wielcy muzycy

(okładka twarda)

4/5
28,99 49,99 zł −42%
Wysyłka 2 dni robocze

Wielcy odkrywcy. Wielcy ludzie.

(okładka twarda)

5/5
28,99 49,99 zł −42%
Wysyłka 2 dni robocze

Wielcy ludzie

Seria o wielkich odkryciach idealna dla małych odkrywców!

Szukasz dla swoich dzieci książek, które pomogą im w szkole, ale także po prostu opowiedzą zabawną historię? Teraz masz okazję dać im wyjątkowy prezent w pięknie ilustrowanej formie! Nagradzana seria "Wielcy Ludzie" opowiada o najwybitniejszych postaciach, które zapisały się w historii całej ludzkiej cywilizacji. Naukowcy, przywódcy, artyści, odkrywcy i wynalazcy zaprezentowani w lekki sposób czekają na ciekawe świata dzieci, zainteresowane odkrywaniem tajemnic przeszłości.

Seria przedstawia wesołe opowieści, przekazujące przy okazji historyczną wiedzę, która będzie przydatna w szkole. Prezentuje też wiele ciekawostek, uzupełniających lekcje oraz poszerzających znajomość wybitnych postaci. Dzięki tym książkom dziecko będzie wiedzieć więcej o znanych postaciach historycznych, ale też łatwo może dodatkowo zainteresować się nauką i poznawaniem świata. Pięknie ilustrowana seria po prostu zachęca do odkrywania wszystkich części oraz słuchania wyjątkowych historii, które zmieniły cywilizację. Barwnie zaprezentowani starożytni myśliciele, pomysłowi naukowcy lub wielcy podróżnicy potrafią rozbudzić wyobraźnię i zainspirować dziecko, by w przyszłości samo mogło dokonać czegoś wspaniałego!

Warto wymienić kilka książek z tej serii:

  • "Wielcy wynalazcy" - szokujące i dziwne pomysły, niespodziewane odkrycia oraz fantastyczne maszyny trafiły do jednej książki. Dziecko pozna tu zaskakującą wyobraźnię wielkich wynalazców, dzięki którym mogła powstać współczesna technologia.

  • "Wielcy muzycy" - w tej części przyszedł czas na coś bardziej rozrywkowego, ale także pięknego! Tym razem dziecko pozna legendarnych muzyków, których muzyka jest dla wielu po prostu ponadczasowa. Elvis Presley, Elton John i ABBA zaprezentują ciekawostki, zaskakujące nawet dorosłych!

  • "Wielcy odkrywcy" - przygody 26 wspaniałych odkrywców czekają na małego miłośnika podróży i zapomnianych miejsc. Krzysztof Kolumb, Vasco da Gama oraz Benedykt Polak zabierają dzieci na wyprawę w tajemnicze kraje, niebezpieczne dżungle i starożytne miasta pełne skarbów. Sprawdźcie z całą rodziną, kto spróbował odkryć, jak wygląda cały świat!

Seria "Wielcy Ludzie" to wspaniała okazja, żeby razem z dziećmi poznawać historię w sposób pełen radości. Fantastycznie ilustrowane książki nie tylko pobudzają ciekawość, ale też dodatkowo ubarwiają prezentowane opowieści. Dziecko nie musi być wcale zainteresowane historię, żeby zachwycić się wybraną książką. Zaskakujące ciekawostki mogą zadziwić po prostu każdego, a pewnie niejeden raz wprawią w zdumienie nie tylko dzieci, ale także rodziców! Wybierzcie ulubione książki i poznajcie niesamowite przygody wielkich ludzi, którzy dzięki swoim odkryciom umożliwili niesamowity rozwój ludzkiej cywilizacji.

Ładowanie...