Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Vision

 (3 produktów)
?

Vision

Składający się z pięciu części kurs nauki języka angielskiego ViSiON, to najnowsza propozycja jednego z najbardziej znanych wydawnictw językowych – Oxford University Press. To pełne kompendium wiedzy dla uczniów szkół ponadpodstawowych objętych czteroletnim liceum lub pięcioletnim technikum. Przygotowuje do nowej matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Program oparty jest na najnowszych metodach nauczania, zgodnie z którymi duży nacisk kładzie się na praktyczną znajomość języka angielskiego. Słownictwo, umiejętności językowe czy gramatyka są przekazywane w taki sposób, by nie tylko ułatwić uczniom zdanie egzaminów maturalnych, ale przede wszystkim zapewnić im sprawną komunikację w języku angielskim potrzebną w życiu codziennym. Służą temu między innymi znajdująca się w każdym rozdziale sekcje Life Skills czy zadania Mediation, dzięki którym młodzi ludzie nabierają sprawności językowej w zakresie krytycznego myślenia, argumentowania, czy radzenia sobie w różnego rodzaju sytuacjach z życia. Na uwagę zasługuje innowacyjny system uczenia słownictwa oparty na liście Oxford 3000TM. Jest to stworzona przez ekspertów lista 3000 najważniejszych i najczęściej używanych słów, których przyswojenie zapewnia sprawną komunikację językową. Dzięki materiałom umieszczonym na stronie internetowej www.oup.com/elt/vision uczniowie mają stały dostęp do wszystkich materiałów audio i wideo przerabianych w trakcie lekcji. Umożliwiają one doskonalenie umiejętności rozumienia ze słuchu, zapewniając jednocześnie „osłuchanie się” z codziennym językiem brytyjskich nastolatków.

Kolejną innowacją są materiały do nauki gramatyki przygotowane na zasadzie techniki „odwróconej klasy”. Przy ich pomocy uczniowie sami zapoznają się z materiałem, a następnie wspólnie omawiają go na lekcji na zasadzie dyskusji i ćwiczeń, nauczyciel występuje w roli moderatora zajęć, służąc pomocą w trudniejszych zagadnieniach. Każdy z pięciu poziomów ViSiON uzupełnia także Zeszyt ćwiczeń, które pomagają w utrwaleniu materiału przerabianego na zajęciach w szkole. Poza standardowymi zadaniami, w zeszytach ćwiczeń młodzież znajdzie strategie ułatwiające zapamiętywanie nowego słownictwa – sekcje te oznaczone są symbolem How to learn vocabulary. Dodatkowo ćwiczenia posiadają wersje cyfrowe, dostępne zarówno online, jak i offline. Szereg interaktywnych zadań, natychmiastowe sprawdzanie odpowiedzi to tylko część z dostępnych tam opcji. Tym, co najbardziej przyda się w nauce języka angielskiego jest z pewnością aplikacja Oxford English Vocabulary Trainer, do której kod dostępu znajduje się w zeszytach ćwiczeń począwszy od poziomu 4. Po pobraniu jej na telefon uczeń zyskuję wspaniałe narzędzie do zapamiętywania i nauki słówek.

Ładowanie...