Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

 (2 produktów)

Żółwik z oceanu. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

5/5
23,85 39,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

5/5
23,85 39,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

Tuli Tuli, duszek opiekuńczy wędruje sobie po świecie, poznając jego mieszkańców. Na każdym razem gości w innym miejscu i przedstawia nam różnych bohaterów. Seria "Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" umożliwia najmłodszym czytelnikom odkrywanie tajemnic świata przyrody. Sympatyczne stworzonko pojawia się wszędzie tam, gdzie tętni życie - w lesie, w parku, w morzu, na szczytach gór, a nawet w powietrzu. Dzięki temu cyklowi książek dzieci chłoną wiedzę o zwierzętach, a także o ich środowisku życia.

Kolorowe, wyraźne i pełne ciepła ilustracje są dziełem Magdaleny Kozieł - Nowak. Pomagają maluchom wczuwać się w losy bohaterów. Zaokrąglone rogi oraz twarda okładka i tekturowe strony zapewniają bezpieczeństwo zarówno samemu wydaniu, jak i najmłodszym Czytelnikom. Przyjazny, podręczny format umożliwia zabieranie książeczek w podróż, do lekarza lub do babci.

Obserwuj przyrodę razem z bohaterami serii "Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka". Zapoznawaj swoją pociechę z ciekawostkami dotyczącymi zwierząt z całego świata. Lektury nie tylko uwrażliwiają na piękno natury, ale nawet pomagają w jej ochronie. Warto wspomnieć, że 1 % kwoty pochodzącej ze sprzedaży każdej publikacji z tego cyklu zostaje przekazany Fundacji Primum, zajmującej się ratowaniem jeży.

Do tej pory w serii ukazały się:

  • "Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" - Opiekuńczy duszek zaprasza nas do parku, gdzie właśnie narodziły się dwa małe jeżyki: Tuptuś i Tycia. Maluchy uczą się przetrwania wśród wielu niebezpiecznych gatunków zwierząt, a także szykują się do zimy. Dlaczego zwijają się w kolczastą kulkę?

  • Żółwik z oceanu. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" - Tuli Tuli zanurza się w wodach oceanu, by zrelacjonować nam życie małego żółwika Pikina. Pokazuje nam bogactwo i piękno podwodnej rzeczywistości; zwraca również uwagę na zagrożenia, jakie czyhają na bohatera. Co zaskoczy nas w czasie podróży po morskich głębinach?

Ładowanie...