Xi
 • Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

    (2 produktów)

   Bocian z łąki. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

   (okładka twarda)

   Tuli, tuli opowiada, kto gdzie mieszka, Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

   30,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Wiewiórka z lasu. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

   Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

   40,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka

   Tuli Tuli, duszek opiekuńczy wędruje sobie po świecie, poznając jego mieszkańców. Na każdym razem gości w innym miejscu i przedstawia nam różnych bohaterów. Seria "Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" umożliwia najmłodszym czytelnikom odkrywanie tajemnic świata przyrody. Sympatyczne stworzonko pojawia się wszędzie tam, gdzie tętni życie - w lesie, w parku, w morzu, na szczytach gór, a nawet w powietrzu. Dzięki temu cyklowi książek dzieci chłoną wiedzę o zwierzętach, a także o ich środowisku życia.

   Kolorowe, wyraźne i pełne ciepła ilustracje są dziełem Magdaleny Kozieł - Nowak. Pomagają maluchom wczuwać się w losy bohaterów. Zaokrąglone rogi oraz twarda okładka i tekturowe strony zapewniają bezpieczeństwo zarówno samemu wydaniu, jak i najmłodszym Czytelnikom. Przyjazny, podręczny format umożliwia zabieranie książeczek w podróż, do lekarza lub do babci.

   Obserwuj przyrodę razem z bohaterami serii "Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka". Zapoznawaj swoją pociechę z ciekawostkami dotyczącymi zwierząt z całego świata. Lektury nie tylko uwrażliwiają na piękno natury, ale nawet pomagają w jej ochronie. Warto wspomnieć, że 1 % kwoty pochodzącej ze sprzedaży każdej publikacji z tego cyklu zostaje przekazany Fundacji Primum, zajmującej się ratowaniem jeży.

   Do tej pory w serii ukazały się:

   • "Jeżyk z parku. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" - Opiekuńczy duszek zaprasza nas do parku, gdzie właśnie narodziły się dwa małe jeżyki: Tuptuś i Tycia. Maluchy uczą się przetrwania wśród wielu niebezpiecznych gatunków zwierząt, a także szykują się do zimy. Dlaczego zwijają się w kolczastą kulkę?

   • Żółwik z oceanu. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka" - Tuli Tuli zanurza się w wodach oceanu, by zrelacjonować nam życie małego żółwika Pikina. Pokazuje nam bogactwo i piękno podwodnej rzeczywistości; zwraca również uwagę na zagrożenia, jakie czyhają na bohatera. Co zaskoczy nas w czasie podróży po morskich głębinach?

   Ładowanie...