Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Tropiciele

 (2 produktów)

Tropiciele. Czterolatek. Księga zawodów

(okładka miękka)

19,83
Wysyłka 24 godziny

Tropiciele Pięciolatek. Karty. Część 4

(okładka miękka)

22,56 23,30 zł −3%
Wysyłka 24 godziny

Tropiciele

Ten zestaw umożliwia dzieciom poznawanie otaczającego je świata, ucząc praw i obowiązków, jakie wiążą się z życiem społecznym. Dziecko poznaje nie tylko zasady życia razem z innymi ludźmi oraz szacunku do otoczenia, ale także odkrywa swoje wnętrze i uczy się wiary we własne możliwości. Zestaw należy do serii wydawniczej, której poszczególne części przeznaczono dla dzieci w wieku przedszkolnym. Powstały wersje dla młodszego oraz dla starszego dziecka, a ich poszczególne elementy można wymieszać ze sobą. Zestawy umożliwiają również nauczycielom prowadzenie zajęć w grupach, również tych mieszanych.

Ten zestaw składa się z czterech kart pracy, zeszytu do pisania i liczenia, książki ćwiczącej czytanie oraz wycinanki. Zgromadzone w pudełku materiały rozwijają wyobraźnię, logiczne myślenie, a także sprawność manualną. Dzięki odpowiednio przygotowanym zadaniom grupowym dzieci uczą się, w jaki sposób należy współpracować czy akceptować zdanie innego człowieka. Ponadto ćwiczenie razem po prostu zbliża je do siebie! Zestaw może sprawdzić się nie tylko na lekcjach, jako dodatkowy materiał edukacyjny pobudzający ciekawość dziecka, ale także w domu, podczas spędzania czasu z rodziną.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednymi z najstarszych działających wydawnictw w Polsce. Swoją działalność rozpoczęły już w 1945 r., publikując swój pierwszy podręcznik szkolny. Zyskały ogromną popularność, a do 1995 r. udało się im wydać aż 25 000 książek oraz materiałów edukacyjnych! Wydawnictwa te również obecnie stawiają na pomoc w rozwoju uczniów i nauczycieli. W ich ofercie znajdują się głównie materiały edukacyjne, podręczniki, poradniki oraz kursy, ale także internetowe platformy edukacyjne. Dzięki nawiązaniu współpracy z nauczycielami, wykładowcami i metodykami pojawiają się coraz doskonalsze produkcje, książki oraz aplikacje, ułatwiające szkolną naukę. Platforma WSIPnet daje możliwość znalezienia elektronicznych podręczników, uzupełniających wiedzę z różnych przedmiotów. Natomiast Klub Nauczyciela umożliwia skorzystanie z pomocy dydaktycznych. Można tam znaleźć scenariusze lekcji, sprawdziany i inne materiały pomagające nauczycielom w pracy.

Ładowanie...