Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Tradycyjny ogród ekologiczny

 (1 produktów)

300 ekosposobów na szkodniki i choroby

(okładka miękka)

33,99 44,99 zł −24%
Wysyłka 2 dni robocze

Tradycyjny ogród ekologiczny

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat obserwujemy wzrost zainteresowania ekologią, zrównoważonym rozwojem. Coraz większa liczba osób marzy o własnym ogrodzie, sieje warzywa; walczy ze szkodnikami, chorobami roślin, a także z przymrozkami. Z myślą o nich powstała seria "Tradycyjny ogród ekologiczny". Dzięki wskazówkom z poradników autorstwa Zbigniewa Przybylaka stworzysz piękny, zielony zakątek, który stanie się Twoją dumą i chlubą. A jeśli już posiadasz niewielki ogródek to zawsze możesz go udoskonalić.

Autor odpowiada na wiele pytań zadawanych przez osoby uprawiające poszczególne gatunki. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w prosty, przystępny sposób, a do swoich komentarzy dodaje rysunki i zestawienia. Korzysta również z wiedzy ogrodników żyjących obecnie oraz w czasach międzywojennych. Porady czyta się z przyjemnością i chętnie się do nich wraca.

Dbaj o zdrowie swoich ulubionych roślin. Ucz się gospodarowania z poszanowaniem dla przyrody. Stwórz "Tradycyjny ogród ekologiczny", czerp radość i satysfakcję z pracy w nim i ciesz się urodzajem - obfitymi plonami.

Do tej pory w serii ukazały się:

  • "200 ekosposobów na siew i pozyskiwanie nasion" - Jak pozyskać nasiona? Jaki okres jest najdogodniejszy do siania poszczególnych roślin? Na co zwracać uwagę i co zrobić, by otrzymać wspaniałe plony? W poradniku autor szczegółowo odpowiada na te i inne pytania.

  • "300 ekosposobów na szkodniki i choroby" - Czy można walczyć ze szkodnikami oraz chorobami roślin, a przy tym nie szkodzić przyrodzie? Okazuje się, że tak Zbigniew Przybylak przedstawi nam na to swoje sprawdzone sposoby. Ponadto dowiesz się, które gatunki powinny ze sobą sąsiadować na grządce; nauczysz się wykorzystywać płodozmian do osiągania satysfakcjonujących rezultatów i poznasz najodporniejsze rośliny. Do dzieła!

  • "250 ekopreparatów na szkodniki i choroby" - Nie lubisz agrochemii? Nie chcesz jej stosować w swoim ogrodzie? To zupełnie zrozumiałe. Zbigniew Przybylak nauczy Cię posługiwania się sprawdzonymi, prostymi i skutecznymi recepturami, dzięki którym Twoje rośliny odżyją, a szkodniki będą omijały Twój ogród szerokim łukiem.

Ładowanie...