Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

The secret

 (3 produktów)

Lila i Ethan Nie kuś mnie. The secret. Tom 3

(okładka miękka)

31,69 37,90 zł −16%
Wysyłka 2 dni robocze

Na zawsze razem Ella i Micha. The secret. Tom 2

(okładka miękka)

29,29 34,90 zł −16%
Wysyłka 2 dni robocze

Nie pozwól mi odejść Ella i Micha. The secret. Tom 1

(okładka miękka)

28,99 32,90 zł −12%
Wysyłka 2 dni robocze

The secret

Każdego dnia bombardują Cię setki przeróżnych informacji. Szum wiadomości z najdalszych krańców globu jest na wyciągnięcie ręki. Wszechobecny hałas potrafi być męczący i zagłuszać to, co istotne. Żyjąc w nieustannym pędzie, próbując sprostać piętrzącym się obowiązkom i poradzić sobie z ogromnym stresem wielu z nas nawet nie rozważa tego, aby na moment się zatrzymać i wsłuchać w siebie. Co możemy dzięki temu uzyskać? Możemy dostrzec to, co jest na wyciągnięcie ręki, choć gubi się w gąszczu codzienności - znaki, które Wszechświat daje każdemu z nas, zapraszając do sięgnięcia po to, co dla nas najlepsze. Seria "The Secret" to nieceniona pomoc dla każdego, kto chce zmienić swoje życie na lepsze i poczuć wewnętrzną równowagę.

Autorką cyklu jest australijska pisarka i producentka filmowa Rhonda Byrne, której twórczość porwała miliony czytelników na całym świecie. Pierwsza część serii "The secret" była jej debiutem literackim, który okazał się wielkim sukcesem i stał się absolutnym fenomenem wydawniczym. Do dziś jest to wręcz kultowa pozycja wśród wszystkich miłośników rozwoju osobistego i książek motywacyjnych. Pisarka żywi głębokie przekonanie, że jej powołaniem jest uwrażliwienie jak największej liczby ludzi na moc siły przyciągania, która ma możliwość zmieniania ludzkiego życia - jej rozbudzenie powoduje przyciąganie tego, co poprawia jakość życia, budując szczęście i dobrobyt. Książka "Sekret" doczekała się również filmowej adaptacji, która cieszy się ogromną popularnością.

Wśród wszystkich książek, które wchodzą w skład cyklu "The Secret", oprócz najbardziej znanej pierwszej części, warto zwrócić uwagę na takie pozycje jak:

  • "The secret. Nauki na każdy dzień" - to codzienna dawka motywacji i optymizmu w formie przystępnego poradnika, który inspiruje do poszukiwania wewnętrznej równowagi, przejęcia kontroli nad własnym życiem i dostrzegania znaków, które los stawia na naszej drodze. Dzięki tej książce każdego dnia mamy szansę na chwilę refleksji i regularną porcję inspiracji do działania.

  • "Bohater. Sekret" - jak stać się bohaterem własnego życia i realizować ten najbardziej wymarzony ze wszystkich życiowych scenariuszy? Autorka daje czytelnikowi odpowiedź na te pytania, ukazując dwanaście historii ludzi, którzy właściwie odczytali znaki i wyszli naprzeciw swojemu przeznaczeniu, zyskując harmonię, dobrobyt i pełnię szczęścia, a teraz inspirują innych do działania. Ten poradnik to swoisty drogowskaz na drodze do bycia najlepszą wersją siebie i odnalezienia w sobie siły, by wziąć sprawy w swoje ręce.

Ładowanie...