Xi
 • The Arrowood Brothers

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   The Arrowood Brothers

    (3 produktów)

   Zostań dla mnie. The Arrowood Brothers. Tom 4

   (okładka miękka)

   The Arrowood Brothers

   25,89 
   Wysyłka 24 godziny

   On jest dla mnie. The Arrowood Brothers. Tom 3

   (okładka miękka)

   The Arrowood Brothers

   25,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Zawalcz o mnie. The Arrowood Brothers. Tom 2

   (okładka miękka)

   The Arrowood Brothers

   25,89 
   Wysyłka 24 godziny

   The Arrowood Brothers

   Corinne Michaels to prawdziwy wirtuoz w grze na emocjach czytelników. Jej twórczość wyróżniają niezwykle uczuciowe i poruszające historie, które na długo zapadają w pamięć. "Arrowood Brothers" to najnowsza seria, która wyszła spod jej pióra, w niczym nieustępująca swoim poprzedniczkom. Cykl powieści skupia się na losach czterech braci, którzy po śmierci ojca wracają w rodzinne strony. Connor, Declan, Sean i Jacob nie są zadowoleni z tego faktu, ponieważ znienawidzony senior rodu, nawet w swojej ostatniej woli postanowił utrudnić nieco życie swoich synów.

   Każdy tom opowiada historię jednego z mężczyzn. Czterej bracia po latach przekraczają progi rodzinnej farmy, aby ostatecznie rozliczyć się z bolesną przeszłością. Żaden z nich nie miał łatwego życia za sprawą ojca, który nie stronił od alkoholu i stosował przemoc wobec swojej żony i dzieci. Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, odcisnęły piętno na ich dorosłym życiu, zmuszając do ucieczki z rodzinnego domu. Powrót do miasteczka, w którym się wychowali będzie trudnym doświadczeniem, jednak zamknięcie jednego rozdziału w życiu, pozwoli na nowy początek. Jak nietrudno się domyślić, na ich drodze stanie miłość. Czy ich poranione serca znajdą miejsce na prawdziwe uczucie i otrząsną się z bolesnych wspomnień? Bez wątpienia nie będzie to łatwa droga.

   "The Arrowood Brother" to seria, w której każda wielbicielka romansów znajdzie poruszające historie miłosne, które wzruszają, pasjonują i zmuszają do przeżywania pełnego wachlarzu emocji wraz z bohaterami. Opowieść o losach braci porusza również bardzo ważny temat przemocy w rodzinie i jej skutków, które towarzyszą ofiarom przez lata. Każda z nich pokazuje sposób radzenia sobie z traumą, trudności w budowaniu zaufania i otwieraniu się na drugiego człowieka oraz uzdrawiającą moc miłości, która potrafi skruszyć nawet największe mury.

   Obecnie zostały wydane dwa tomy serii, pozostałe są aktualnie w przygotowaniu.

   "Wróć do mnie" - Osiem lat wcześniej, Connor spędził jedną noc z piękną nieznajomą, której nie potrafi wyrzucić ze swojej głowy. Teraz wraca w rodzinne strony i spotyka ją ponownie, jednak nic nie jest tak jak to sobie wyobrażał.

   "Zawalcz o mnie" - Declan zostawił za sobą przeszłość i skupia się na rozwoju swojej kariery w Nowym Jorku. Zmuszony wrócić do rodzinnego miasteczka, musi stanąć twarzą w twarz z dziewczyną, którą niegdyś zranił. Czy młodzieńcza miłość ma szansę przerodzić się w dojrzały związek?

   Ładowanie...