Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Tata Oli

 (9 produktów)

Gwiazdka z tatą Oli

5/5
18,29 29,99 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli zostaje jutuberem

(okładka twarda)

5/5
17,89 29,99 zł −40%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli nie umie przegrywać

5/5
18,69 29,99 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli. Na biwaku z tatą Oli

5/5
18,99 29,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli przeklina

5/5
18,69 29,99 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Kiedy tata Oli był mały

5/5
17,89 29,99 zł −40%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli jest chory

(okładka twarda)

5/5
18,39 29,99 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Obciachowe pomysły taty Oli

5/5
18,79 29,99 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Zwariowane wakacje taty Oli

(okładka twarda)

5/5
18,19 29,99 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Tata Oli

Seria „Tata Oli” to ciepłe opowieści o rodzinnych relacjach, które nie tylko wywołują uśmiech na twarzy, ale i sprawią, że Twoje dziecko może zobaczyć świat rodzica z innej perspektywy. Książki te to przede wszystkim świetnie ukazana relacja ojca z dzieckiem.

Na każdej ze stron znajduje się dość dużo treści uzupełnionej pięknymi ilustracjami. Do tego dochodzą ciekawe historie, interesująca narracja oraz zabawne sceny które sprawiają, że książki trafiają zarówno do młodego czytelnika, jak i do rodzica. To właśnie opisywane sytuacje z życia codziennego i doskonale wyważony dowcip sprawiają, że nadają się one do wspólnego, rodzinnego czytania. Barwne ilustracje doskonale opisują to, co dzieje się w tekście. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą śledzić historię czytaną przez dorosłego.

Najczęściej kupowane książki z serii to:

  • „Tata Oli już nie chce być dorosły” - Ola ma już dość bycia dzieckiem. Wczesne chodzenie spać, odrabianie lekcji i słuchanie dorosłych jest naprawdę nudne. Na szczęście jej tata wpadł na świetny pomysł – na jeden dzień zamienią się miejscami. Z początku Ola jest zachwycona, jednak okazuje się, że bycie dorosłym to nie do końca taka fajna sprawa. Od rana czekają na nią same obowiązki.

  • „Zwariowane wakacje taty Oli” - jesienna plucha i szaruga daje się wszystkim we znaki, sprawiając, że cała rodzina jest osowiała i pozbawiona energii. Tata Oli jednak ma na to sposób i robi dzieciom niespodziankę. Zabiera rodzinę na wakacje do ciepłych krajów. Niestety jak to zwykle bywa to, co dobre szybko się kończy i po powrocie znów zderzają się z szarą rzeczywistością. I oto z odsieczą znów przychodzi tata – odkręca wszystkie kaloryfery, ustawia leżaki i sprawia, że wakacyjna przygoda trwa.

  • „Na biwaku z tatą Oli” - tym razem tata zabiera Olę, Edka i kolegę Oli – Stefka na biwak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest on typowym mieszczuchem i nie ma pojęcia jak poradzić sobie w „dziczy”.

  • „Tata Oli jest chory” przezabawna historia opisująca typową „męską grypę”. Troskliwa Ola zajmuje się tatą i spełnia każdą jego zachciankę.

Twórcami serii „Tata Oli” są Thomas Brunstrom i Thorbjorn Christoffersen, którzy tworzą naprawdę dobry duet, dając dzieło doskonałe. Thorbjorn Christoffersen jest nie tylko doskonałym ilustratorem, ale i znanym scenarzystą oraz reżyserem filmów animowanych (np. znanego „Romana Barbarzyńcy”).

Ładowanie...