Xi
 • Tajemnice pustyni

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Tajemnice pustyni

    (6 produktów)

   Wyrocznia Awarisu. Tajemnice pustyni. Tom 3. Audiobook

   (okładka etui kartonowe)

   Tajemnice pustyni

   18,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Wyrocznia Avarisu. Tajemnice pustyni. Tom 3

   (okładka miękka)

   Tajemnice pustyni

   18,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Książę piasków. Tajemnice pustyni. Tom 2

   (okładka twarda)

   Tajemnice pustyni

   18,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Książę piasków. Tajemnice pustyni. Tom 2. Audiobook

   (okładka pudełko)

   Tajemnice pustyni

   18,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Zaginiony papirus. Tajemnice pustyni. Tom 1. Audiobook

   (okładka etui kartonowe)

   Tajemnice pustyni

   15,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Zaginiony papirus. Tajemnice pustyni. Tom 1

   (okładka miękka)

   Tajemnice pustyni

   18,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Tajemnice pustyni

   Seria dla małych odkrywców starożytnych tajemnic!

   Seria "Tajemnice pustyni" to wypełnione niezwykłymi przygodami i odniesieniami do starożytnej mitologii opowieści dla najmłodszych czytelników. Starożytny Egipt wciąż skrywa wiele tajemnic, a jego historia zachwyca ludzi na całym świecie. Dzięki tym książkom mali miłośnicy starożytności razem z bohaterami wyruszą na niezwykłą wyprawę w cieniu piramid. Czytelnik może liczyć na niesamowitą podróż przez bezkresną pustynię, olbrzymie świątynie, zachwycające rezydencje faraonów oraz zatłoczone miasta starożytnego państwa. To znakomita propozycja dla wszystkich dzieci zainteresowanych historią świata i lubiących odkrywanie tajemnic cywilizacji!

   Seria "Tajemnica pustyni" opowiada o losach dzieci lekarza samego faraona. Sesha i Ky tracą rodziców w straszliwym pożarze, a odtąd muszą radzić sobie sami na niegościnnych ulicach starożytnego miasta. Wkrótce jednak bohaterowie otrzymują szansę na wyjście z tej sytuacji. Zostają odnalezieni oraz sprowadzeni przed tron samego faraona, który ma dla nich tajemnicze zadanie. Mali spadkobiercy lekarskiego rodu mogą być jedynymi osobami wiedzącymi, gdzie znajduje się wyjątkowy dokument medyczny, opracowany przez ich ojca. Dzielni poszukiwacze rozpoczynają przygodę, doprowadzającą do niesamowitych odkryć. Wkrótce wkraczają w świat pełen spisków i pałacowych intryg, a poszukiwany dokument chyba jest powiązany z pożarem. Jakie moce kryje ten niezwykły przedmiot? Dlaczego poszukuje go sam faraon? Jaką tajemnicę skrywa rodzina królewska? Czy to jedyna szansa na uratowanie rodzeństwa? Odpowiedzi czekają w tej wspaniałej serii!

   "Tajemnice pustyni" dają rewelacyjną okazję, by zainteresować dzieci literaturą i historią. Napisane w prostym języku książki zachęcają do odkrycia wszystkich wydarzeń niezwykłej przygody, rozgrywającej się w starożytnym świecie. To jednak nie tylko opowieść dla małych miłośników egipskich tajemnic. Z pewnością ciekawe zwroty akcji oraz intrygę doceni nawet dorosły czytelnik! Fascynująca historia z charakterystycznymi bohaterami, szczegółowo opisanymi realiami starożytności i dynamiczną akcją po prostu spodoba się wszystkim miłośnikom dobrej literatury. Pełne niebezpieczeństw oraz mitologicznych skarbów przygody bohaterów tej serii to rewelacyjna propozycja nie tylko dla małych czytelników!

   Ta wspaniała seria powstała dzięki Alishy Sevigny. Kanadyjska pisarka specjalizuje się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej, a jej twórczość ma już wielu fanów na całym świecie. Pracuje również jako agentka literacka oraz konsultantka dla początkujących pisarzy. Studiowała profesjonale pisarstwo i socjologię na University of Victoria oraz uczyła się w szkole filmowej. Pisarka trafiła do grupy finalistów konkursu NERFA (National Excellence in Romance Fiction Award). Alisha Sevigny jest zafascynowana zwłaszcza starożytnymi cywilizacjami, a także środowiskiem naturalnym. Chętnie bierze udział w różnych spotkaniach z czytelnikami, grupami pisarzy i osobami zainteresowanymi działalnością wydawniczą.

   Ładowanie...