Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szukaj i naklejaj

 (1 produktów)

Magiczne postacie. Szukaj i naklejaj

(okładka miękka)

8,40 12,53 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Szukaj i naklejaj

Jesteś spostrzegawczy? Spróbuj znaleźć wszystkie elementy!

Twoje dziecko lubi zagadki, naklejki i wyszukiwanie rzeczy na ilustracjach? W tej serii znajdziesz to wszystko. Szukajcie wskazanych zwierząt, pojazdów oraz przedmiotów i spędzajcie razem czas w wesoły sposób! Te wyjątkowe książki, pełne niesamowicie kolorowych oraz pobudzających ciekawość ilustracji, przyciągają na długie godziny.

Dziecko znajdzie tu tematykę dobrze znaną ze swojego otoczenia, ale także postacie z klasycznych bajek. Kopciuszek, Śpiąca Królewna, Jaś i Małgosia czekają na każdego miłośnika baśniowych opowieści! Zadanie nie kończy się jednak tylko na odszukaniu wskazanego elementu. Dodatkowo dziecko odpowiada na zamieszczone obok ilustracji pytania, a także może przyklejać naklejki z zestawu w przeznaczonych do tego miejscach. Na małego odkrywcę czekają tutaj różne zadania do wykonania. Szukajcie różnic oraz rozwiązujcie wspólnie zagadki!

Kolorowe książki z serii "Szukaj i naklejaj" rozwijają spostrzegawczość, jednocześnie pomagając w ćwiczeniu sprawności ręki. Dziecko może wielokrotnie wracać do ulubionych ilustracji i szukać nowych elementów. To także wspaniała okazja do poznawania nowych słów! Możesz oglądać razem z dziećmi wybraną książkę oraz wymyślać różne historie z jej bohaterami. Z pewnością niejedno dziecko będzie miało przy okazji wiele pytań, dzięki czemu dodatkowo poćwiczy mówienie oraz pozna nazwy różnych przedmiotów, postaci lub zwierząt. Jeżeli spodoba mu się książka tego typu, może bez problemu w tej serii znaleźć jeszcze coś interesującego. Wyszukiwanie elementów i uzupełnianie kolorowych książek naklejkami pobudza ciekawość oraz rozwija wyobraźnię!

Książki z tej serii:

  • "Zwierzęta" - znajdź tygrysa, delfina lub ośmiornicę i podziwiaj barwny świat zwierząt! To fantastyczne ilustracje przeznaczone dla wszystkich małych miłośników przyrody.

  • "Na wsi" - książka cenna zwłaszcza dla dzieci mieszkających w mieście. Dzięki niej może dodatkowo poznawać wiejskie gospodarstwo i żyjące tam zwierzęta. Kaczki, kury, konie oraz krowy zainteresują chyba każde dziecko!

  • "W domu" - ile kolorowych rzeczy można znaleźć w swoim domu! Dziecko dobrze zna swoje otoczenie, więc tutaj poczuje się jak u siebie. Domowe wyposażenie poukrywano w różnych miejscach, by zadanie nie było zbyt proste. Szukaj razem z dziećmi i ucz je słów związanych z przedmiotami codziennego użytku!

Seria "Szukaj i naklejaj" zapewnia wiele godzin wesoło spędzonego czasu, podczas którego dziecko nie tylko ogląda kolorowe ilustracje i rozwiązuje zagadki, a także ćwiczy swoją sprawność. To dobra odmiana od zwyczajnej książki oraz duża szansa na to, że dzieci zaczną powtarzać słowa związane z elementami wskazanymi na ilustracjach. Szeroki wybór sprawia, że każdy może znaleźć tu dla siebie coś ciekawego!

Ładowanie...