Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Synowie zemsty

 (3 produktów)

Antonio. Synowie zemsty. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
26,24 38,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

(okładka miękka)

5/5
26,24 38,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Luca. Synowie zemsty. Tom 3

(okładka miękka)

5/5
23,72 34,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Synowie zemsty

Czy miłość ma szansę zaistnieć w brutalnym świecie mafijnych interesów?

"Synowie zemsty" to opowieść o mężczyznach z rodziny Valenti. Przystojni, pewni siebie i groźni, nie zawahają się sięgnąć po to, czego pragną. Niebezpieczeństwo czai się na każdy kroku, namiętność rozpala do czerwoności a przeszłość skrywa mroczne sekrety - czy pośród tego wszystkiego jest jeszcze miejsce na prawdziwe uczucie?

Rhys Miller budzi szacunek i postrach wśród lokalnego społeczeństwa. Przystojny i arogancki milioner nie lubi, kiedy coś nie idzie zgodnie z jego planem. Kiedy przez pomyłkę zamiast zamówionych garniturów otrzymuje cudzą przesyłkę, wie, że osoba, która jest za to odpowiedzialna, powinna dostać solidną nauczkę. Ma już nawet pewien plan... Viviana Thomson nie jest zadowolona, że przez cudzą pomyłkę będzie musiała udać się do domu klienta i dostarczyć właściwe zamówienie. Nie spodziewa się, że złośliwy mężczyzna zastawił już na nią pułapkę.

Antonio Valenti nie jest człowiekiem, z którym ktokolwiek chciałby zadzierać. Alyssa Scott doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Kiedy jednak jej narzeczony zostawia ją przed ołtarzem i ośmiesza na oczach rodziny i bliskich, kobieta pragnie tylko jednej rzeczy - zemsty. Niewiele rzeczy potrafi tak bardzo rozwścieczyć mężczyznę, jak zniszczenie jego samochodu. Jednak w wyniku fatalnego zbiegu okoliczności, zamiast pojazdu niedoszłego męża, bohaterka dewastuje auto niebezpiecznego gangstera, sprawy obierają niespodziewany obrót.

Luca Valenti wie, że ciągnie się za nim zła sława jego ojca. Jest zdeterminowany, by pokazać, że stać go na więcej i jest godny zaufania. Kiedy znikają córki Cesara Dellvale, rusza na poszukiwania i odnajduje zaginione dziewczyny. Mia i Maxine były więzione przez bezwzględnego szefa kolumbijskiej mafii. Jedna z nich skradła serce bohatera, jednak, by ratować życie siostry, zgodziła się na układ z porywaczem. Czy Luca zdoła uchronić ukochaną, przed ślubem z mężczyzną, któremu została obiecana?

"Synowie zemsty" to cykl mafijny w jego najlepszym wydaniu. Pierwsza część serii była niezwykle udanym debiutem literackim Agnieszki Siepielskiej.

Ładowanie...