Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Straż pożarna

 (5 produktów)

Historie osobiste

(okładka miękka)

29,25 39,90 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

KLOCKI BOX MAŁY HERO SQUAD STRAŻ POŻARNA 3W1 RC052

50,75 58,84 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Puzzle 1000 Podróżniczka

57,33 71,54 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Mały kraj

(okładka miękka)

19,65 30,00 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Klocki straż Wóz strażacki 309el. 21601 DROMADER

40,74 46,82 zł −13%
Wysyłka 2 dni robocze

Straż pożarna

Seria dla małych strażaków!

Seria "Straż pożarna" to znakomita propozycja dla dzieci, które chcą zostać strażakami! Szczegółowe modele pojazdów, budynki i dokładnie odwzorowane wyposażenie straży pożarnej sprawi, że dziecko poczuje się jak prawdziwy strażak, biorąc udział w wyobrażonej akcji gaszenia pożaru. Chyba wszystkie dzieci podziwiają strażaków, a teraz mogą na chwilę dołączyć do strażackiej drużyny! Kolorowe klocki są rewelacyjnym pomysłem na prezent, który nie znudzi się szybko. Ten uniwersalny produkt z pewnością niejeden raz będzie przebudowywany według nowych projektów małego budowniczego!

W serii "Straż pożarna" znajdziecie uniwersalne klocki, które można łączyć z klockami innych firm. Wykonano je z trwałego materiału, zabezpieczając przed łatwym uszkodzeniem powierzchni. Dzięki temu będą używane przez długi czas, zachowując oryginalną formę i kolor. Z pewnością docenicie dużą ilość ruchomych elementów. To świetne rozwiązanie dla dziecka, rozwijającego umiejętności motoryczne. Przyciskanie, włączanie oraz przekręcanie różnych części umożliwia ćwiczenie zręczności użytkownika. Warto zwrócić uwagę, że wybrany produkt da się łatwo rozszerzyć o nowe elementy. Dzięki nim będziecie modyfikować pojazdy i przebudowywać budynki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Dlaczego klocki Blocki są dobrą propozycją dla dzieci? Ponieważ pomagają w rozwoju umiejętności manualnych, koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej i wyobraźni. Ponadto skutecznie uczą cierpliwości! Zbudowanie wymarzonego budynku lub pojazdu wymaga planowania oraz analitycznego sposobu myślenia. Żeby wszystko się zgadzało, trzeba dobrze przemyśleć projekt i wypróbować nowe pomysły. Zwróćcie uwagę, że Blocki uczą również rozpoznawania kolorów oraz kształtów, gdy są używane przez najmłodszych budowniczych. To także produkty edukacyjne. Dzięki nim łatwo można przeprowadzić prawdziwą domową lekcję matematyki. Działania matematyczne z użyciem kolorowych klocków będą świetną odmianą od typowych zajęć szkolnych. Warto podkreślić, że seria "Straż pożarna" ułatwia zrozumienie relacji przestrzennych.

Seria "Straż pożarna" umożliwia zbudowanie wielu ciekawych maszyn, związanych ze strażakami. To nie tylko auta, ale także wspaniały helikopter! Modele zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Dzięki temu przypominają prawdziwe maszyny. Postacie mają odpowiednie wyposażenie, typowe dla strażaków. Hełmy, gaśnice i inny sprzęt strażacki z pewnością zachwycą każdego małego miłośnika straży pożarnej! Wieloelementowe zestawy klocków dają odbiorcy dużo możliwości, zachęcając do wykorzystania własnych pomysłów. Pojazd z pudełka łatwo da się przebudować, jeżeli coś nowego przyjdzie mu do głowy. Uniwersalne klocki uzupełnicie również o nowe elementy. Blocki są dobrze dopasowane, a także można ich użyć na wiele sposobów. Wybierz ulubiony zestaw oraz przebuduj go według wymarzonego projektu! Ogromną zaletą produktów z tej serii jest to, że dzieci mogą budować wspólnie. Przy okazji uczą się współpracować i nawiązywać dobre relacje międzyludzkie. To świetny sposób, by już w najmłodszym wieku być osobą bardzo towarzyską oraz otwartą na potrzeby innych.

Ładowanie...